Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/irina-grabovska/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ірина Грабовська - книги та біографія

Ірина Грабовська

Повне ім'я:Ірина Сергіївна Грабовська

Ірина Грабовська - сучасна українська письменниця та блогерка, відома своїми романами та оповіданнями в жанрі фентезі.

Майбутня авторка декількох книг народилась 28 травня 1987 року у місті Сніжне, Донецької області. Освіту здобула у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, де вивчала прикладну лінгвістику. Окрім захоплення літературою, Ірина працює в ІТ сфері, а також є співзасновницею YouTube-каналу «Фантастичні talk(s) / Fantastic talk(s)».

Письменниця працювала над створенням хроніки «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту», книга була видана у 2018 році й мала успіх на українському книжковому ринку, проте на обкладинці книги ви не знайдете ім’я письменниці, адже вона публікувалась під псевдонімом Анастасія Воронова.
Дебютний фантастичний твір письменниці, роман «Остання обитель бунтарства. Леобург. Книга перша» був виданий у 2019 році.

Книга стала першою частиною однойменної серії «Леобург», друга книга циклу «Остання війна імперій» була видана у 2020 році.

У 2022 році друком виходить нова книга авторки, перша частина літературної серії під назвою «Замок із кришталю», в межах якої вже видані дві частини з запланованої трилогії:

Книги Ірини Грабовської - це не лише захопливі стімпанк-романи та альтернативна історія, це також декілька опублікованих оповідань у різних збірках:

Твори письменниці характеризуються цікавим поєднанням жанрів, колоритними героями та оригінальною авторською майстерністю, яку високо оцінять поціновувачі сучасного фентезі.

Погортати та купити книги Ірини Грабовської можна в магазинах мережі Книгарня «Є», а також в нашому інтернет-магазині. Встигніть скористатися нашими поточними акціями, аби зробити книжкові покупки не лише приємними, але й вигідними!

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image