Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/inid-blayton/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Інід Блайтон - книги та біографія

Інід Блайтон

Повне ім'я:Enid Mary Blyton

Народився:11 серпня 1897 року

Інід Блайтон - одна з провідних британських письменниць ХХ століття, яка здобула всесвітню популярність завдяки своїм пригодницьким та фентезійним романам для дитячої авдиторії.

Її повне ім’я - Інід Мері Блайтон Поллок Даррелл Уотерс, майбутня письменниця народилася 11 серпня 1897 року в боро Саутерк на південному сході Лондона, освіту здобувала у школі Святого Крістофера у Бекенхемі.

Дебютна книга письменниці, збірка віршів «Дитячий шепіт» була видана у 1922 році, проте справжній комерційний успіх та популярність серед читачів книги Інід Блайтон здобули після виходу творів «Пригоди крісла, що виконує бажання» (1937), «Таємний острів» (1938) та «Зачарований ліс» (1939).

Блайтон активно працювала над розбудовою літературної імперії, іноді випускаючи по п'ятдесят книг на рік на додачу до своїх плідних журнальних та газетних публікацій, величезний обсяг її робіт і швидкість, з якою вона їх створювала, стали підґрунтям для чуток, ніби на Блайтон працює ціла армія таємних письменників, але вона ці звинувачення рішуче заперечувала.

Загалом перу письменниці належить сімсот шістдесят дві книги, найвідомішими з яких, беззаперечно, стали:

Серія «Славетна п’ятірка»:

Серія «Таємна сімка»:

Подаруйте дитині справжню насолоду від читання про мандрівки та нових друзів, купити книги Інід Блайтон ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є» на сторінці нижче.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image