Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/igor-perenesi-nko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ігор Перенесієнко - книги та біографія

Ігор Перенесієнко

Ігор Перенесієнко - сучасний український письменник та науковець. Народився в містечку Карлівка на Полтавщині, освіту здобув на історичному факультеті Полтавського національного педагогічного університету.

Вже понад 10 років мешкає у Києві, працював у Національній бібліотеці Україні імені В. І. Вернадського, а зараз - у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого.

Під час пандемії коронавірусу Ігор виявив, що мандрівка до Сербії коштує дешевше, ніж квиток до Ужгорода, саме так й почалась його любов до Балкан, а разом з нею - блог «Beograd-gori».

Дебютний роман письменника «Ich möhte додому» побачив своїх читачів у 2023 році, книга про несподівані авантюри головного героя, у якому можна розгледіти й риси прототипа-автора вийшла друком у видавництві «Темпора».

Окрім власного роману Ігор Перенесієнко є співавтором збірки «Гарний день, аби жити» в якій було надруковане його оповідання «Музейник».

Переглянути фрагмент тексту та замовити книги автора ви можете в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є» на сторінці нижче, також твори Ігора Перенесієнка ви знайдете в наших офлайн-книгарнях у розділі «Сучасна українська проза».


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image