Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/grehori-devid-roberts/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Грегорі Девід Робертс - книги та біографія

Грегорі Девід Робертс

Ґреґорі Девід Робертс — австралійський письменник, який народився у Мельбурні в 1952 році. Про раннє дитинство майбутнього автора відомо мало. Сам Роберт уникає розповідей про свої дитячі роки. Відомо лиш, те що його батьки не сильно ладнали один з одним. У школі Девід відрізняється від інших учнів лише поганою поведінкою та постійними конфліктами із ровесниками й вчителями. В університеті він вступає до багатьох лівих радикальних організацій.

Одружується у 19 років, але шлюб був нещасливий і вже у 1976 році Ґреґорі розлучився з дружиною та втрачає опіку над своєю донькою і після цього він впадає у глибоку депресію, яка згодом призводить до героїнової залежності. У пошуках нової дози він часто грабує різні установи, через те що на усі пограбування він ходив у піджаку й був ввічливим з тими кого грабував він прославився, як «порядний бандит». Але вже через два роки він був засуджений до 19 років ув’язнення, а ще через два роки йому вдається втекти з в’язниці з максимальним рівнем безпеки та за допомогою фальшивих документів потрапити до Індії. У Індії він засновує безкоштовну клініку для жебраків, а ще через деякий час зв’язується з індійською мафією та бере участь у валютних махінаціях, торгує наркотиками й зброєю. Згодом його заарештовують й після чотирьох місяців у індійській в’язниці він відправляється до Афганістану, де воює на боці моджахедів. У бойових діях він отримує поранення й після лікування знову повертається до Індії.

Девід відправляється до Боллівуда, який у той час дуже стрімко розвивається і грає у кількох фільмах епізодичні ролі. Попри те, що він був у міжнародному розшуку йому вдається потрапити до Німеччини за допомогою фальшивих документів він починає мешкати у Франкфурті, де створює рок гурт і вони навіть підписують контракт зі студією звукозапису, але йому не вдалося довго бути не поміченими й все ж таки у 1990 році Інтерпол його бере під арешт. У в’язниці майбутній автор провів 6 років і став на шлях спокути та почав переосмислювати своє життя. Після звільнення він змінив декілька країн проживання: Австралія, Німеччина, Франція, але згодом повернувся до Індії, де заснув благодійний фонд допомоги бідним та хворим. У 2009 році він був названий постійним представником фонду «Zeitz Foundatio» мета якого збереження природного довкілля, але вже у 2014 році він обриває зв'язок зі всіма організаціями й перестає з’являтися у публічних місцях, перестає давати інтерв’ю й спілкуватися з читачами, а весь вільний час присвячує родині.

Творчість

Роботу над романом «Шантарам», який згодом приніс йому всесвітню славу він почав у австралійській в’язниці під час другого ув’язнення. Рукопис двічі знищували наглядачі, але це не зламало його і він все ж таки продовжує писати роман, а після звільнення закінчує роботу над ним і вже у 2003 році у світ виходить «Шантрам», який одразу стає бестселером. В основі книги лежать події з життя автора, як говорить сам Девід: «Усі події у книзі реальні, але персонажі вигадані». Після такого успіху книги кінокомпанія «Infinitum Nihil Production» засновником якої є Джонні Депп купує права на екранізацію роману, а Роберт пише сценарій для екранізації. Продюсером стрічки виступає сам Джонні Депп. Також анонсована опера «Шантарам» і окрім цього є дві відеогри у сюжет яких лягли події з роману «Шантарам».

У 2015 році виходить довгоочікуване продовження «Шантраму» — «Тінь гори», яке також одразу потрапляє у топи продажів. Українською мовою обидва романи автора вийшли друком у видавничій групі «КМ-Букс».
У найближчий час автор планує написати, ще дві книги згідно з договором видавництва. У своїх інтерв’ю Девід говорить, що він намагається бути на одному рівні з Толстим і Достоєвським.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image