Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/grehori-devid-roberts/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Грегорі Девід Робертс

Життєпис

Ґреґорі Девід Робертс — австралійський письменник, який народився у Мельбурні в 1952 році. Про раннє дитинство майбутнього автора відомо мало. Сам Роберт уникає розповідей про свої дитячі роки. Відомо лиш, те що його батьки не сильно ладнали один з одним. У школі Девід відрізняється від інших учнів лише поганою поведінкою та постійними конфліктами із ровесниками й вчителями. В університеті він вступає до багатьох лівих радикальних організацій.

Одружується у 19 років, але шлюб був нещасливий і вже у 1976 році Ґреґорі розлучився з дружиною та втрачає опіку над своєю донькою і після цього він впадає у глибоку депресію, яка згодом призводить до героїнової залежності. У пошуках нової дози він часто грабує різні установи, через те що на усі пограбування він ходив у піджаку й був ввічливим з тими кого грабував він прославився, як «порядний бандит». Але вже через два роки він був засуджений до 19 років ув’язнення, а ще через два роки йому вдається втекти з в’язниці з максимальним рівнем безпеки та за допомогою фальшивих документів потрапити до Індії. У Індії він засновує безкоштовну клініку для жебраків, а ще через деякий час зв’язується з індійською мафією та бере участь у валютних махінаціях, торгує наркотиками й зброєю. Згодом його заарештовують й після чотирьох місяців у індійській в’язниці він відправляється до Афганістану, де воює на боці моджахедів. У бойових діях він отримує поранення й після лікування знову повертається до Індії.

Девід відправляється до Боллівуда, який у той час дуже стрімко розвивається і грає у кількох фільмах епізодичні ролі. Попри те, що він був у міжнародному розшуку йому вдається потрапити до Німеччини за допомогою фальшивих документів він починає мешкати у Франкфурті, де створює рок гурт і вони навіть підписують контракт зі студією звукозапису, але йому не вдалося довго бути не поміченими й все ж таки у 1990 році Інтерпол його бере під арешт. У в’язниці майбутній автор провів 6 років і став на шлях спокути та почав переосмислювати своє життя. Після звільнення він змінив декілька країн проживання: Австралія, Німеччина, Франція, але згодом повернувся до Індії, де заснув благодійний фонд допомоги бідним та хворим. У 2009 році він був названий постійним представником фонду «Zeitz Foundatio» мета якого збереження природного довкілля, але вже у 2014 році він обриває зв'язок зі всіма організаціями й перестає з’являтися у публічних місцях, перестає давати інтерв’ю й спілкуватися з читачами, а весь вільний час присвячує родині.

Творчість

Роботу над романом «Шантарам», який згодом приніс йому всесвітню славу він почав у австралійській в’язниці під час другого ув’язнення. Рукопис двічі знищували наглядачі, але це не зламало його і він все ж таки продовжує писати роман, а після звільнення закінчує роботу над ним і вже у 2003 році у світ виходить «Шантрам», який одразу стає бестселером. В основі книги лежать події з життя автора, як говорить сам Девід: «Усі події у книзі реальні, але персонажі вигадані». Після такого успіху книги кінокомпанія «Infinitum Nihil Production» засновником якої є Джонні Депп купує права на екранізацію роману, а Роберт пише сценарій для екранізації. Продюсером стрічки виступає сам Джонні Депп. Також анонсована опера «Шантарам» і окрім цього є дві відеогри у сюжет яких лягли події з роману «Шантарам».

У 2015 році виходить довгоочікуване продовження «Шантраму» — «Тінь гори», яке також одразу потрапляє у топи продажів. Українською мовою обидва романи автора вийшли друком у видавничій групі «КМ-Букс».
У найближчий час автор планує написати, ще дві книги згідно з договором видавництва. У своїх інтерв’ю Девід говорить, що він намагається бути на одному рівні з Толстим і Достоєвським.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 12.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%