Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/greg-makkeon/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ґреґ Маккеон - книги та біографія

Ґреґ Маккеон

Повне ім'я:Greg McKeown

Ґреґ Маккеон - відомий британський письменник та публічний спікер, автор подкасту «Greg McKeown Podcast» та активний соціальний інноватор, книжки якого неодноразово потрапляли до списку бестселерів за версією «New York Times».

Ґреґ Маккеон (Greg McKeown) народився у 1977 році у Лондоні, ступінь MBA здобув у Стенфордській вищій школі бізнесу, згодом навчався у Школі державного управління імені Джона Ф. Кеннеді Гарвардського університету, а нині проводить докторські дослідження в Кембриджському університеті.

Він є засновником та генеральним директором McKeown, Inc. - агентства з розробки лідерства та стратегій, до заснування своєї однойменної компанії Ґреґ працював у «Heidrick & Struggles».
Згідно з «New Yorker», його стратегії часто обертаються навколо мінімалізму, у 2012 році Всесвітній економічний форум включив Ґреґа Маккеона до Форуму молодих глобальних лідерів.

Перша книга автора «Multipliers: How the Best Leaders Make Everyone Smarter» була видана у співавторстві з Ліс Вайсман у 2010 році, справжнім стартом його письменницької кар’єри можна вважати 2014 рік, саме тоді світ побачила перша самостійна праця автора «Есенціалізм. Мистецтво визначати пріоритети» (Essentialism: The Disciplined Pursuit of Less) присвячена широкому колу читачів, які прагнуть досягти успіху в професійному та особистому житті.

Згодом автор напише та видасть ще одну книгу - «Без зусиль. Досягайте важливого легше» (Effortless. Make It Easier to Do What Matters Most). Сьогодні Ґреґ виступає як консультант з стратегічного керівництва для великих компаній та організацій, він активно ділиться своїми знаннями та досвідом у сфері продуктивності й досягнень через публічні виступи, подкасти та соціальні медіа.

Книги Ґреґа Маккеона привертають увагу людей, які зацікавлені в особистому зростанні, підвищенні продуктивності та досягненні мети, також вони будуть корисними для бізнес-лідерів, менеджерів, підприємців та всіх людей, які прагнуть краще розуміти себе, свої цілі та шлях до їх досягнення.

Переглянути асортимент та купити книги Ґреґа Маккеона українською та англійською ви можете на сторінці нижче.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image