Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/gizer-morris/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Гізер Морріс - книги та біографія

Гізер Морріс

Гізер Морріс - сучасна австралійська письменниця родом з маленького містечка на півночі Нової Зеландії.

З 1995 по 2017 роки, працюючи в Медичному центрі Мельбурна вона вивчала та писала кіносценарії. У 1996 році майбутня авторка бестселерів вирішила втілити жагу до сторітелінгу в життя, тож почала навчання на курсі професійного сценарного майстерства в Австралійському коледжі журналістики.
У 2003 році Гізер представили літньому джентльмену Лалі Соколову, знайомство з яким стало не лише початком їхньої міцної дружби, а й стартом письменницької кар’єри. Реальна історія життя колишнього в’язня Аушвіцу та його дружини про силу кохання та життя під час Голокосту планувалась як кіносценарій, проте він був перероблений в роман «Татуювальник з Аушвіцу», який побачив світ у січні 2018 року. Менше ніж за рік роман розійшовся накладом понад три мільйони примірників по всьому світу та став бестселером за версією «New York Times».

У жовтні 2019 року була опублікована друга книга Гізер Морріс «Подорож Цильки» - спіноф її дебютної книги «Татуювальник з Аушвіцу».

Письменниця впевнена, що історії - це те, що нагадує нам, що надія є завжди, так у 2020 році була видана автобіографічна книга Морріс «Stories of Hope: Finding Inspiration in Everyday Lives» (Історії Надії: Пошук Натхнення у Повсякденному Житті).

2021 рік приніс авторці ще більшу популярність, а поціновувачам книги Гізер Морріс фінальну частину з серії про Аушвіц, роман «Обіцянка сестер».

Письменниця не зупиняється на вже виданих книжках, так у 2022 році світ побачила науково-популярна книга «Listening Well: Bringing Stories of Hope to Life» (Вміння Слухати: Застосування Історій Надії у Житті).

Кожна книга письменниці наповнена квінтесенцією стійкості людського духу та жаги до життя, розкриває унікальні історії виживання, надії та примирення з минулим. Відтворюючи нелегкі випробування, що їх зазнають герої її сторінок, Морріс звучно розповідає про нашу здатність піднятися після падіння, знайти силу і волю продовжувати боротьбу. Радимо купити книги Гізер Морріс всім, адже її твори надихають жити на повну кожну хвилину життя.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image