Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/genri-marsh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Генрі Марш - книги та біографія

Генрі Марш

Генрі Марш — відомий на весь світ британський нейрохірург. Своєю працею багато зробив для розвитку нейрохірургії в Україні та вважається піонером нейрохірургічної допомоги для України. Народився у Лондоні 5 березня 1950 року.

В Оксфордському коледжі вивчав економіку, філософію та політологію, а згодом вступив до Оксфордського університету, де й почав вивчати нейрохірургію.

Сьогодні Марш є головним нейрохірургом у Лікарні св. Юрія, яка є найбільшим центром хірургії мозку у всій Британії. Генрі Марш є Членом Королевської колегії хірургів, та є Кавалером Ордена Британської імперії.

Він одружений і має трьох дітей у вільний час любить майструвати меблі та працювати з бджолами на пасіці.

Діяльність в Україні

З 1992 року Генрі Марш багато працює в Україні з київським нейрохірургом Ігорем Курільцем. Він першим в Україні здійснив операцію на головному мозку пов’язану з невралгією трійчастого нерва. Дільність Генрі Марша в Україні лягла в основу документального фільму «Англійський хірург» більша частина, якого була відзнята в українських лікарнях. Фільм отримав високі оцінки й позитивні відгуки, як від глядачів, так і від кінокритиків.

Під час подій Революції Гідності Генрі Марш брав у них безпосередню участь, та надавав допомогу постраждалим. Двічі був у Львові, де читав безкоштовні лекції та безкоштовно надавав консультації у нейрохірургічному відділені дитячої лікарні. Генрі Марш є Членом Королевської колегії хірургів, та є Кавалером Ордена Британської імперії.

Він одружений і має трьох дітей у вільний час любить майструвати меблі та працювати з бджолами на пасіці.

У 2014 році він пише свою першу книгу «Історії про життя, смерть та хірургію головного мозку». Після виходу ця книга одразу стала світовим бестселером і була перекладена на більше ніж 15 мов світу, а у 2015 році у видавництві «Видавництво Старого Лева» «Історії про життя, смерть та хірургію головного мозку» виходить українською мовою. У 2017 році «Видавництво Старого Лева» видає українською мовою другу книгу автора «Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга», як відзначають критики у цій книзі автор продемонстрував неперевершену літературну майстерність.

Його книги відрізняються неймовірною чесністю, де автор розповідає історії зі своєї практики. Також він часто розмірковує про сенс людського життя, про роботу лікаря, та про проблеми з якими зустрічаються лікарі. Літературний успіх для Генрі Марша став приємною несподіванкою, і він його пояснюю, тим що він завжди щирий зі своїми пацієнтами та читачами.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image