Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ganya-yanagigara/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ганья Янаґігара - книги та біографія

Ганья Янаґігара

Повне ім'я:Hanya K. Yanagihara

Ганья Янаґігара - сучасна американська письменниця гавайсько-корейського походження, відома своїми проникливими романами. Майбутня письменниця народилася 20 вересня 1974 року у Лос-Анджелесі, дитинство письменниці минуло у Нью-Йорку, Техасі, Меріленді та на Гаваях.

Після завершення навчання у Коледжі Сміта, працювала публіцисткою, писала для часописів «Condé Nast Traveler» та «T: The New York Times Style Magazine».

Дебютний роман письменниці «Люди серед дерев» був виданий у 2013 році, підґрунтям для роману стала історія життя Деніела Карлтона Гайдушека - американського вірусолога, лавреата Нобелівської премії з медицини та фізіології.

Навесні 2015 року читачів побачила друга книга Ганьї Янаґігари - «Маленьке життя», ця книга стала бестселером і отримала численні літературні нагороди, зокрема увійшла до короткого списку Букерівської премії. Роман розповідає про долі чотирьох друзів, які проходять через тяжкі випробування та стикаються зі своїми внутрішніми демонами.

Третя книга письменниці «До раю» була видана у 2022 році. Творчість Ганьї Янаґігари характеризується глибоким психологізмом та багатогранною пропрацьованістю персонажів, авторські змістовні роздуми та зворушливі сюжети вже знайшли свого читача як на батьківщині авторки, так і за її межами.

Запрошуємо вас познайомитися з асортиментом книжок Ганьї Янаґігари та здійснити цікаві літературні мандрівки, купити книги письменниці ви можете вже зараз в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є».


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image