Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/gabriel-garsiya-markes/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Габріель Гарсія Маркес - книги та біографія

Габріель Гарсія Маркес

Габріель Гарсія Маркес (Gabriel José de la Concordia García Márquez) - один із найвидатніших письменників Латинської Америки, відомий своїми унікальними творами, які змінили обличчя світової літератури.

Народився 6 березня 1927 року в місті Аракатака, Колумбія, виріс в багатодітній родині, де від самого дитинства відчував тепло родинних зв'язків, що згодом знайшло відображення в його творчості.

Освіту здобував в єзуїтському коледжі, згодом вступив на юридичний факультет Національного університету Колумбії, проте його справжнім покликанням завжди була література.

З 1954 року працював у газеті «Ель Еспектадор», в якій публікував свої статті та рецензії, як кореспондент газети побував у багатьох куточках світу, майже в той же час Маркес починає писати кіносценарії та оповідання.

Справжню славу та визнання письменник здобув у 1961 році після публікації повісті «Полковнику ніхто не пише» - гімну стійкості людського духу та віри у справедливість, згодом автор напише ще багато оповідань, повістей та романів, найвідоміші з яких:

У 1982 році Габріель Гарсіа Маркес отримав Нобелівську премію з літератури «За романи та оповідання, в яких фантазія та реальність, поєднуючись, зображують життя і конфлікти всього континенту».

Книги Габріеля Гарсія Маркеса вражають своєю унікальною атмосферою та майстерністю стилю, відзначаються витонченим переплетінням фантастичних елементів з реальністю повсякденного життя, що створює неповторну магічну атмосферу.

Життєвий шлях письменника закінчився 17 квітня 2014 року у віці 87 років, після себе Маркес залишив яскравий слід у світовій літературі, який продовжує надихати та захоплювати читачів з усього світу. Переглянути асортимент та купити книги Габріеля Гарсія Маркеса ви можете на сторінці нижче.

Сортувати по
Кохання під час холери
-30%
Кохання під час холери
Габріель Гарсія Маркес
554 грн
387 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image