Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/gabor-mate-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Габор Мате - книги та біографія

Габор Мате

Повне ім'я:Gabor Mate

Народився:6 січня 1944 року

Габор Мате - сучасний канадський письменник, терапевт та практикуючий лікар, спікер та колумніст «Vancouver Sun» та «The Globe and Mail».

Народився 6 січня 1944 року в Будапешті, Угорщина, у 1956 році емігрував до Канади, освіту здобув в Університеті Британської Колумбії у Ванкувері, який закінчив зі ступінню бакалавра гуманітарних наук.

Після декількох років роботи вчителем англійської мови та літератури в школі, він повернувся до Університету Британської Колумбії, щоб здобути ступінь доктора медичних наук із загальної сімейної практики.

Провідними темами дослідження лікаря Габора Мате є взаємозв’язок тіла й розуму, дитячий розвиток, потенційний вплив травми та стресу на фізичне та психічне здоров’я, залежності.

Понад двадцятирічний досвід лікарської практики й десятирічний досвід роботи з пацієнтами, які мають залежність та психічні захворювання стали підґрунтям для декількох науково-популярних праць.

Книги Габора Мате стали міжнародними бестселерами, адже у своїх працях автор досліджує зв’язок між розумом і тілом й пропонує принципи зцілення та запобігання хворобам.

Габор Мате - Член ордену Канади - це найвища державна нагорода для цивільних, яку він отримав за розробку інноваційних підходів до лікування, також нагороджений премією Гюберта Еванса в номінації нон-фікшн.

Серед найпопулярніших книжок автора:

Переглянути асортимент та купити книги Габора Мате українською та англійською мовами ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є» на сторінці нижче.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image