Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/frenk-netter/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Френк Неттер - книги та біографія

Френк Неттер

Френк Неттер - американський лікар-хірірг та ілюстратор, завдяки якому були видані декілька досконало точних ілюстрованих атласів анатомії людини, які використовуються в медичній освіту по всьому світу.

Майбутній «Мікеланджело медицини» народився 25 квітня 1906 року в Нью-Йорку, з дитинства мріяв стати митцем, здобувши стипендію вступив до Національної академії дизайну.

На початку мистецької кар’єри створював люстрації для «Saturday Evening Post» та «The New York Times», дослухався до порад родини вирішив отримати медичну освіту в медичній школі Нью-Йоркського університету.

Поєднавши медичну освіту та мистецький талант, він почав співпрацювати з фармацевтичними компаніями, створюючи деталізовані ілюстрації для медичних препаратів, згодом полишив медичну практику та повністю присвятив себе улюбленій справі.

Книги Френка Неттера, зокрема його ілюстровані атласи анатомії стали популярними завдяки чітким й деталізованим малюнкам, які стали стандартом у медичній літературі. Серед найвідоміших книг автора:

Крім атласів, Неттер також ілюстрував інші медичні тексти та публікації, сприяючи візуалізації складних медичних концепцій та процедур.

Купити книги Френка Неттера українською мовою відтепер ви можете навіть онлайн в нашому інтернет-магазині.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image