Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/frederik-begbeder/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Фредерик Беґбедер - книги та біографія

Фредерик Беґбедер

Фредерік Беґбедер — сучасний французький письменник, публіцист, критик, літературний експерт, редактор. Народився Фредерік 21 вересня 1965 року у містечку Нейї-сюр-Сен, яке знаходиться в околицях Парижа.

Ще з дитинства Фредерік ріс у творчому середовищі його мама працювала перекладачкою і перекладала художні романи на французьку мову.

Школу Беґбедер не любив: він був тихим і закомплексованим хлопчиком і постійно переживав, якщо його з кимось порівнювали. Після закінчення школи Беґбедер продовжує навчання в Парижському інституті політичних досліджень, де згодом отримує диплом фахівця в області реклами та маркетингу.

Після випуску з інституту Беґбедер влаштувався копірайтером у велике рекламне агентство «Young and Rubicam». Паралельно з роботою в рекламному агентстві він також працював літературним критиком у кількох журналах. Також він вів літературну передачу «Маска і перо» на французькому радіо.

Роман «Любов живе три роки», що вийшов в 1997-му, став популярним у Франції та приніс першу славу письменнику. Це розповідь про молодого письменника, який упевнений, що почуття жінки й чоловіка не можуть тривати довше трьох років, не залишило байдужим ні жінок, ні чоловіків. Суперечки про те, який же термін у любові, не вщухають досі. Романтики вважають, що справжня любов вічна, скептики ж вважають, що і три роки - занадто оптимістичний прогноз, вчені намагаються обґрунтувати цю теорію з точки зору гормонів, а любителі літератури просто з захопленням читають книги Фредеріка Беґбедера, насолоджуючись кожним рядком. Як би там не було, письменнику вдалося захопити людей своїм творами.

Друга книга Фредеріка Беґбедера з'явилася в 2000 році. Роман «99 франків», який являє собою злу і дотепну сатиру на світ реклами, його інтриги та підводні течії. Скандальний успіх твору приніс Беґбедеру популярність, і звільнення: компанія «Young and Rubicam» не менш скандально відмовилася від послуг Фредеріка.

Крім написання романів Беґбедер пробує себе і як літературний редактор. Перша книга, відредагована письменником, — «Непереборне збудження» Лоли Лафон.

Книги Фредеріка Беґбедера оригінальні й провокаційні. Мабуть, цей факт і приваблює до творчості скандального письменника. Найбільш яскравими (крім «99 франків» і «Любов живе три роки») стали романи «Романтичний егоїст» і «Ідеаль», а також "Спогади пришелепуватого молодика", останній роман багато в чому автобіографічний.

Не задовольнившись численними нагородами, отриманими за написанні ним романи, Фредерік Беґбедер засновує власну премію в галузі літератури під назвою «Премія Флори». Ця нагорода покликана заохочувати молодих і талановитих французьких авторів. «Премією Флори» вже відзначені: Наталі Нотомб, П'єр Меро, Орельєн Белланж, Мішель Уельбек і інші.

Успіх романів був настільки приголомшливим, що незабаром з'явилися і фільми за творами Фредеріка Беґбедера. У 2007 році з'являється екранізація книги «99 франків». Через кілька років, у 2012 році, екранізована повість «Любов живе три роки». На цей раз Беґбедер самостійно виступив як режисер картини, ще раз довівши всьому світу, що талановита людина талановита в будь-якій діяльності. Беґбедер пробував сили і як актор в маловідомій картині «Дочка човняра». Це порнографічна стрічка, в якій Фредерік зіграв роль спостерігача. За словами Беґбедера, фільм його розчарував.

Українською мовою ви можете знайти такі романи французького письменника, як «99 франків», «Бесіди нащадка епохи», «Уна і Селінджер» та «Французький роман» усі книги вийшли друком у видавництві «КМ-Букс».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image