Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/frederik-begbeder/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Фредерик Беґбедер

Фредерик Беґбедер

Життєпис

Фредерік Беґбедер — сучасний французький письменник, публіцист, критик, літературний експерт, редактор. Народився Фредерік 21 вересня 1965 року у містечку Нейї-сюр-Сен, яке знаходиться в околицях Парижа.

Ще з дитинства Фредерік ріс у творчому середовищі його мама працювала перекладачкою і перекладала художні романи на французьку мову.

Школу Беґбедер не любив: він був тихим і закомплексованим хлопчиком і постійно переживав, якщо його з кимось порівнювали. Після закінчення школи Беґбедер продовжує навчання в Парижському інституті політичних досліджень, де згодом отримує диплом фахівця в області реклами та маркетингу.

Після випуску з інституту Беґбедер влаштувався копірайтером у велике рекламне агентство «Young and Rubicam». Паралельно з роботою в рекламному агентстві він також працював літературним критиком у кількох журналах. Також він вів літературну передачу «Маска і перо» на французькому радіо.

Роман «Любов живе три роки», що вийшов в 1997-му, став популярним у Франції та приніс першу славу письменнику. Це розповідь про молодого письменника, який упевнений, що почуття жінки й чоловіка не можуть тривати довше трьох років, не залишило байдужим ні жінок, ні чоловіків. Суперечки про те, який же термін у любові, не вщухають досі. Романтики вважають, що справжня любов вічна, скептики ж вважають, що і три роки - занадто оптимістичний прогноз, вчені намагаються обґрунтувати цю теорію з точки зору гормонів, а любителі літератури просто з захопленням читають книги Фредеріка Беґбедера, насолоджуючись кожним рядком. Як би там не було, письменнику вдалося захопити людей своїм творами.

Друга книга Фредеріка Беґбедера з'явилася в 2000 році. Роман «99 франків», який являє собою злу і дотепну сатиру на світ реклами, його інтриги та підводні течії. Скандальний успіх твору приніс Беґбедеру популярність, і звільнення: компанія «Young and Rubicam» не менш скандально відмовилася від послуг Фредеріка.

Крім написання романів Беґбедер пробує себе і як літературний редактор. Перша книга, відредагована письменником, — «Непереборне збудження» Лоли Лафон.

Книги Фредеріка Беґбедера оригінальні й провокаційні. Мабуть, цей факт і приваблює до творчості скандального письменника. Найбільш яскравими (крім «99 франків» і «Любов живе три роки») стали романи «Романтичний егоїст» і «Ідеаль», а також "Спогади пришелепуватого молодика", останній роман багато в чому автобіографічний.

Не задовольнившись численними нагородами, отриманими за написанні ним романи, Фредерік Беґбедер засновує власну премію в галузі літератури під назвою «Премія Флори». Ця нагорода покликана заохочувати молодих і талановитих французьких авторів. «Премією Флори» вже відзначені: Наталі Нотомб, П'єр Меро, Орельєн Белланж, Мішель Уельбек і інші.

Успіх романів був настільки приголомшливим, що незабаром з'явилися і фільми за творами Фредеріка Беґбедера. У 2007 році з'являється екранізація книги «99 франків». Через кілька років, у 2012 році, екранізована повість «Любов живе три роки». На цей раз Беґбедер самостійно виступив як режисер картини, ще раз довівши всьому світу, що талановита людина талановита в будь-якій діяльності. Беґбедер пробував сили і як актор в маловідомій картині «Дочка човняра». Це порнографічна стрічка, в якій Фредерік зіграв роль спостерігача. За словами Беґбедера, фільм його розчарував.

Українською мовою ви можете знайти такі романи французького письменника, як «99 франків», «Бесіди нащадка епохи», «Уна і Селінджер» та «Французький роман» усі книги вийшли друком у видавництві «КМ-Букс».

Сортувати по
99 франков
-6%
99 франков
Фредерик Беґбедер
126 грн
119 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 05.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%