Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/francheska-flores/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Франческа Флорес - книги та біографія

Франческа Флорес

Повне ім'я:Francesca Flores

Франческа Флорес - сучасна американська письменниця й лінгвістка, дитинство майбутньої авторки фентезійних романів минуло у Пітсбурзі, штат Пенсильванія.

Відколи Франческа навчилася читати, вона не оминула жодного фентезійного роману, яку потрапляв в поле її зору та до її рук.

Роботу над створенням своєї першої книги «Diamond City» вона почала працюючи менеджеркою з корпоративних подорожей, книга стала першою частиною літературної серії «The City of Steel and Diamond» й була видана у 2020 році, вже через рік Франческа Флорес напише та видасть продовження - роман «Shadow City».

Українським читачам книги Франчески Флорес стали відомими після виходу її нового фентезійного роману «Відьма і вампірка», появою на книжковому ринку якого завдячуємо вітчизняному видавництву «Лабораторія». Коли вона не пише й не читає, Франческа любить подорожувати й танцювати, а також відвідувати парки й стежки навколо Сан-Франциско, в якому вона зараз проживає.

Радимо познайомитися з творчістю письменниці широкому колу читачів, які полюбляють сучасне романтичне фентезі, купити книги Франчески Флорес українською мовою ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є», або офлайн-книгарнях мережі вашого міста!

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image