Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/flaviya-z-drago/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Флавія З. Драґо - книги та біографія

Флавія З. Драґо

Повне ім'я:Flavia Z. Drago

Флавія Зорілла Драґо - сучасна письменниця та ілюстраторка з Мехіко - столиці Мексики, наразі живе та працює у Великобританії.
З дитинства Флавія мріяла стати русалонькою, але подорослішавши, вирішила стати художницею-ілюстраторкою.
Впродовж життя встигла пожити в Іспанії та Франції, освіту здобула в Університеті Англія Раскіна в Кембриджі.

Флавія - універсальна ілюстраторка, яка любить працювати у різних видах проєктів: дитячі книги, брендинг, упакування, реклама, мода, web-дизайн або дизайн персонажів, у своїх роботах авторка обожнює експериментувати зі стилями, кольорами та фактурами.
Книги Флавії З. Драґо - це поєднання автентичного мексиканського шарму, смішних історій та неймовірних ілюстрацій.

Дебютна книга письменниці «Ґуставо. Сором'язливий привид» побачила своїх читачів у 2020 році, історія про милого привида стала бестселером «New York Times», адже розповідає про сміливість та дружбу, вчить заводити знайомства та приймати себе, а ще просто неймовірно якісно ілюстрована!
Впродовж декількох наступних років Флавія Зорілла Драґо напише та видасть ще декілька творів, які стануть популярними в багатьох країнах світу:

Пориньте у світ моторошно цікавих та жахливо смішних історій разом з творами авторки, купити книги Флавії З. Драґо ви можете просто зараз за пару кліків. Інтернет-магазині Книгарня «Є» пропонує швидку доставку по Україні та навіть за кордон.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image