Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/filippa-perri/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Філіппа Перрі - книги та біографія

Філіппа Перрі

Повне ім'я:Philippa Perry

Філіппа Перрі - британська письменниця, теле- й радіоведуча та психотерапевтка, чий багатий професійний досвід став підґрунтям для створення науково-популярних книжок й чисельних наукових статей.

Народилася 1 листопада 1957 року в місті Воррінгтон, графство Чешир, Англія. Освіту здобувала в школі для дівчат та швейцарському жіночому пансіоні, пізніше вступила до Політехнічного університету Міддлсекс, в якому вивчала образотворче мистецтво.

Перед початком письменницької кар’єри Філіппа Перрі встигла попрацювати секретаркою суду, агенткою та працівницею ресторану McDonald`s, у 1985 році була волонтеркою благодійної організації «Самаряни» де й пройшла курс підготовки як психотерапевтка, пізніше була журналісткою-фрилансеркою, редакторкою авторських колонок в журналах та навіть працювала над створенням документальних фільмів.

Дебютна книга письменниці «Couch Fiction: Графічна казка про психотерапію» побачила читачів у 2010 році, згодом авторка напише та видасть ще декілька книжок:

Книги Філіппи Перрі стануть в пригоді батькам та педагогам, які шукають секрет того, як навчитися спілкуватися, а не маніпулювати дітьми, як вибудувати стосунки та зрозуміти, про що сигналізує та чи інша дитяча поведінка.

Вона активно виступає за розвиток свідомості щодо психічного здоров'я та психотерапії, сприяючи важливим обговоренням на ці теми в громадському просторі.

Переглянути асортимент та купити книги Філіппи Перрі англійською або українською мовою ви можете в нашому інтернет-магазині, або офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image