Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/filipp-besson/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Філіпп Бессон - книги та біографія

Філіпп Бессон

Повне ім'я:Philippe Besson

Філіпп Бессон (Philippe Besson) - відомий французький літературний критик, драматург, журналіст та письменник.

Народився 29 січня 1967 року в муніципалітеті Барбезьє́-Сен-Іле́р, освіту здобував у Школі економіки ім. Мішеля де Монтеня й Вищому інституті комерції в Руані, Філіпп Бессон - практикуючий юрист, який спеціалізується на соціальному праві.

У віці 22 років захворів на геморагічну гарячку, згодом пройшов довгий процес одужання, після якого він оселився в Парижі, де мешкає й працює натепер.

Книги Філіппа Бессона оповиті темами особистісних взаємин, пошуками ідентичності й одностатевих відносин, письменник відомий своєю здатністю глибоко розкривати характери своїх героїв та психологічні аспекти крізь призму живих, змістовних образів.

Дебютний роман автора «En l'absence des hommes» був виданий у 2001 році, згодом Бессон напише та видасть ще декілька творів, найвідоміші з яких:

Радимо відкрити для себе цей новий голос сучасної французької літератури широкому колу читачів, які шукають чутливу літературу, яка викликає цілий спектр емоцій.

Купити книги Філліпа Бессона українською мовою ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є» на сторінці нижче, або наших офлайн-книгарнях по всій Україні.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image