Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/filip-k-dik/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Філіп К. Дік - книги та біографія

Філіп К. Дік

Повне ім'я:Philip Kindred Dick

Філіп Кіндред Дік - видатний американський письменник наукової фантастики, оповідань та есеїв, філософ, інтелектуальна творчість якого стала джерелом натхнення для багатьох авторів та митців.

На сторінках своїх творів автор досліджував теми політики, релігії, соціології та метафізики, активно використовує сюжети альтернативної історії та психологічного реалізму.

Народився 16 грудня 1928 року в Чикаго, штат Іллінойс, США, освіту здобув в одному з найпрестижніших університетів Каліфорнії - Берклі, проте кинув навчання після першого ж семестру.

Перед початком письменницької кар’єри працював у магазині грамплатівок, пізніше був ведучім радіопередачі. Впродовж всього життя боровся з психічними проблемами та залежностями.

Початком письменницької кар’єри Філіпа К. Діка можна вважати 1952 рік, саме тоді було видано науково-фантастичне оповідання «Подорож уаба», у якому письменник зміг розкрити свій унікальний стиль.
Впродовж своєї письменницької кар’єри видасть 44 романи й понад 120 оповідань, серед найпопулярніших творів Діка:

Коротка проза автора українською мовою видається у Видавництві Жупанського:

Книги Філіпа К. Діка викликають захоплення й провокують на роздуми навіть через пів століття після публікації, приголомшливі концепції організацій та істот стали підґрунтям для численних екранізацій й кіноадаптацій, які з’являються на екранах з 1982 року.

Життєвий шлях письменника закінчився 2 березня 1982 року, у віці 53 років.

Пориньте в неочікувані й заплутані сюжети, які дарують інтелектуальне задоволення від читання, купити книги Філіпа К. Діка можна в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є», або наших офлайн-книгарнях по всій Україні.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image