Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/fenni-flegg/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Фенні Флеґґ - книги та біографія

Фенні Флеґґ

Фенні Флеґґ - відома письменниця, акторка, а також сценаристка. Народилася 21 вересня 1944 року у містечці Бірмінгем, штаті Алабама, США. 

Ще з підліткового віку писала скетчі, у 1956-1966 роках писала сценарії та брала участь у постановках шоу. Активна письменницька діяльність Фенні Флеґґ почалася у 1978 році, коли вона виграла конкурс оповідань у Санта-Барбарі. Пізніше це оповідання лягло в основу роману «Дейзі Фей та чародій» (1981 рік), який 10 тижнів входив до списку бестселерів «Нью-Йорк Таймс».

У 1987 році виходить друком книга «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка»», яка подарувала авторці світове визнання, та трималася 36 тижнів у списку бестселерів «Нью-Йорк Таймс». У 2015 році книга вийшла друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». За книгою «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка» був знятий однойменний фільм.

Книги Фенні Флеґґ не втрачають актуальності, у 1993 році друком вийшла кулінарна книга «Fannie Flagg's Original Whistlestop Cafe Cookbook», яка стала своєрідним доповненням до книги «Смажені зелені помідори». У 1998 році письменниця започаткувала серію книг «Елмвуд Спрінгс»:

  • Welcome to the World, Baby Girl! (1998);
  • Standing in the Rainbow (2000);
  • Can't Wait to Get to Heaven (2006).

У 2004 році опублікована книга «Різдво з червоним кардиналом», українські читачі побачили книгу у 2022 році у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». У листопаді 2010 вийшла « (Я все ще мрію про тебе) комедійно-детективний роман, присвячений її рідному місту.

У 2012 році Фенні Флеґґ номінована на премію Гарпер Лі, як видатна письменниця року Алабами. Через три роки, у 2013 публікує книгу «The All-Girl Filling Station's Last Reunion». У 2016 друком вийшла «The Whole Town's Talking», а у 2020 «The Wonder Boy of Whistle Stop» - продовження славнозвісної книги «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка».

Творчість культової американської авторки високо оцінили декілька поколінь читачів у всьому світі, купити книги Фенні Флеґґ можна у нашому інтернет-магазині, бестселери письменниці завжди в наявності в Книгарні «Є».


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image