/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/evhenij-komarovskyj/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Євгеній Комаровський

Євгеній Комаровський

Життєпис

Євген Комаровський – лікар вищої категорії, педіатр, автор книг та телеведучий, який народився 1960 року у Харкові. Батьки все життя пропрацювали інженерами та ніякого стосунку до медицини не мали, але на майбутнього лікаря справила враження маленька новонароджена сестра, коли тому було десять років. На момент закінчення школи хлопець обрав педіатричний факультет Харківського медичного інституту. З другого курсу Євген Комаровський почав чергувати в лікарнях, а справжня робота за оплату почалася вже з третього – спочатку медбратом у відділенні реанімації дитячої дорожньої лікарні, а згодом – в реанімації Інституту загальної та невідкладної хірургії. За словами педіатра, реанімація змусила по-новому поглянути і на себе, і на медицину. З 1983 року почав працювати в обласній дитячій інфекційній клінічній лікарні Харкова. До 1991 був лікар відділення реанімації, а протягом наступних десяти років – завідувачем інфекційного відділення. З 2000 року пішов працювати у приватну клініку, а з 2006 разом із друзями – створив власну.

Першою написаною книгою, а заразом і монографією, стало видання «Вірусний круп у дітей» (1993), за яку отримав ступінь кандидата наук. Далі педіатр написав велику кількість книг для батьків, зокрема найуспішнішими можна назвати «Початок життя. Ваша дитина від народження до року» (1996, 2008, 2009), «Здоров’я батьків та здоровий глузд його родичів» (2000, 2007, 2010), «Книга від нежитю: про дитячий нежить для тат і мам» (2008), «36 і 6 питань про температуру. Як допомогти дитині при підвищенні температури тіла» (2008) та інші. Євген Комаровський пише, тому що впевнений – більшість дітей народжуються здоровими, а знищують їхнє здоров’я батьки та медичні працівники. З 1994 по 2014 рік він отримав 300 000 листів з усього світу від вдячних батьків. Це є підтвердженням слів Євгена Комаровського, що його завданням є не стільки лікування дітей, скільки навчання батьків.

Лікар обожнює рибалку і при першій можливості їде на день, два чи тиждень відпочити. Для нього це найкращий спосіб очистити голову. Також завдяки риболовлі залишається шанувальником позашляховиків та подорожей – він любить якомога більше недоторканої природи та якомога менше людей. Багато фотографує та знімає. Також має двох дорослих синів та внука й внучку. За його словами, будинок, де вони удвох живуть з дружиною, ніколи не буває без гостей.

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ПОДАРУНОК ДЛЯ СУПЕРЖІНКИ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 08.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%