Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/erikh-fromm/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Еріх Фромм - книги та біографія

Еріх Фромм

Еріх Фромм — німецький письменник, філософ, психолог, психоаналітик, один із засновників неофройдизма та фрейдомарксизма. Народився майбутній вчений у Франкфурті 23 березня 1900 року.

Батьки Еріха були ортодоксальними євреями, які емігрували до Німеччини з Російської Імперії. Після закінчення школи Еріх вступає до Гайдельберзького університету, де вивчав психологію, філософію й соціологію. У 1925 році, коли Еріх завершив навчання та вже мав достатньо досвіду він відкриває приватну клініку. Еріх Фромм активно займався психоаналізом протягом 35 років. 

Постійне спілкування з пацієнтами, вислуховування їхніх історій дало Еріху багато досвіду й історій, які він згодом буде використовувати у своїй літературній діяльності. Після того, як у Німеччині до влади прийшов Гітлер Еріх був змушений переїхати спершу до Женеви, а згодом до Нью-Йорка, де він викладав у Колумбійському університеті. У 1950 році він перебирається до Мексики, де викладає психоаналіз у Національному автономному університеті Мексики. Згодом він повертається назад до Сполучених Штатів, де спочатку викладає психологію у Мічиганському державному університеті, а згодом у Нью-Йорському університеті. Помер науковець у 1980 році від інфаркту у своєму будинку в Швейцарії.

Творчість

Обдумуючи й переосмислюючи головні ідеї Фройда, Фромм переміщає акцент з біологічної на соціальну сторону життя. У своїх книжках «Втеча від свободи», «Людина для себе», «Мистецтво любити» та інших він відстоює думку про те, що головне людське призначення — дати життя власній особистості, реалізувавши те, що закладено природою. Він вірив і весь час наполягав на тому, що єдине, що людина може протиставити ірраціональним руйнівним силам, - любов до свободи та інтелект. І читачі й критики позитивно відгукуються про роботи Еріха Фромма. Загалом з під пера автора вийшло понад 50 книг.

Українською мовою книги німецького мислителя виходять у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Особливою популярністю користується його книга — «Мистецтво любові» у якій автор намагається дати відповідь на такі питання, як: що таке любов, в чому її сутність? У цій книзі він торкається навіть найдрібніших почуттів людини і ділиться практичними порадами, які допомагають почати жити по новому й насолоджуватися кожним днем. 

За свої роботи Еріх Фромм перемагав у багатьох номінаціях та отримував нагороди. Важко переоцінити його вклад у психологію та психоаналіз.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image