Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/erikh-fromm/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Еріх Фромм

Еріх Фромм

Життєпис

Еріх Фромм — німецький письменник, філософ, психолог, психоаналітик, один із засновників неофройдизма та фрейдомарксизма. Народився майбутній вчений у Франкфурті 23 березня 1900 року.

Батьки Еріха були ортодоксальними євреями, які емігрували до Німеччини з Російської Імперії. Після закінчення школи Еріх вступає до Гайдельберзького університету, де вивчав психологію, філософію й соціологію. У 1925 році, коли Еріх завершив навчання та вже мав достатньо досвіду він відкриває приватну клініку. Еріх Фромм активно займався психоаналізом протягом 35 років. 

Постійне спілкування з пацієнтами, вислуховування їхніх історій дало Еріху багато досвіду й історій, які він згодом буде використовувати у своїй літературній діяльності. Після того, як у Німеччині до влади прийшов Гітлер Еріх був змушений переїхати спершу до Женеви, а згодом до Нью-Йорка, де він викладав у Колумбійському університеті. У 1950 році він перебирається до Мексики, де викладає психоаналіз у Національному автономному університеті Мексики. Згодом він повертається назад до Сполучених Штатів, де спочатку викладає психологію у Мічиганському державному університеті, а згодом у Нью-Йорському університеті. Помер науковець у 1980 році від інфаркту у своєму будинку в Швейцарії.

Творчість

Обдумуючи й переосмислюючи головні ідеї Фройда, Фромм переміщає акцент з біологічної на соціальну сторону життя. У своїх книжках «Втеча від свободи», «Людина для себе», «Мистецтво любити» та інших він відстоює думку про те, що головне людське призначення — дати життя власній особистості, реалізувавши те, що закладено природою. Він вірив і весь час наполягав на тому, що єдине, що людина може протиставити ірраціональним руйнівним силам, - любов до свободи та інтелект. І читачі й критики позитивно відгукуються про роботи Еріха Фромма. Загалом з під пера автора вийшло понад 50 книг.

Українською мовою книги німецького мислителя виходять у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Особливою популярністю користується його книга — «Мистецтво любові» у якій автор намагається дати відповідь на такі питання, як: що таке любов, в чому її сутність? У цій книзі він торкається навіть найдрібніших почуттів людини і ділиться практичними порадами, які допомагають почати жити по новому й насолоджуватися кожним днем. 

За свої роботи Еріх Фромм перемагав у багатьох номінаціях та отримував нагороди. Важко переоцінити його вклад у психологію та психоаналіз.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 12.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%