Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/erik-rajz/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ерік Райз - книги та біографія

Ерік Райз

Ерік Райз — американський письменник, бізнес тренер, успішний підприємець, відомий відеоблогер у сфері бізнесу та нових технологій.

Народився він у 1979 році. У 2001 Ерік Райз закінчив Єльський університет та отримав ступінь бакалавра комп’ютерних технологій. Ще навчаючись в університеті він видав свою першу книгу — «Темне мистецтво Java програмування». Також під час навчання в університеті Рейз заснував компанію «Catalyst Recruiting», яка допомагала студентам знайти потенційного роботодавця. Паралельно він був членом консультативних рад двох бізнес-інкубаторів та венчурного фонду.

Для того, аби зайнятися справами компанії Ерік бере академічну відпустку, але через відсутність досвіду у бізнесових справах «Catalyst Recruiting» перестає існувати. І він повертається до навчання. Згодом він наголошував, що робота над «Catalyst Recruiting» принесла йому набагато більше, ніж гроші — досвід.

Уже після отримання диплому він перебирається до кремнієвої долини, де працює програмістом. Там він створює популярну у свій час соціальну мережу «IMVU» сам пише для неї код і сам тестує її. З часом соціальна мережа почала набирати популярність і як наслідок принесла засновнику великі прибутки, але у 2008 році Ерік покидає пост головного директора компанії «IMVU». Після цього він працює консультантом в «Kleiner Perkins Caufield & Byers», яка займалася венчурним фінансуванням, а ще через півроку він заснував власний консалтинговий стартап.

Оскільки в Еріка вже було достатньо навичок, знань та досвіду він починає розробляти методики, які мають допомогти вижити стартапам. І так з’являється ідея ощадливого стартапу, що має на меті пошук і вибір діяльності, що створює цінність, позбавляє від марної діяльності. Ерік Рейз стверджує, що ощадливий не означає дешевший, а — це означає менш марнотратний. Кінець кінцем, мета застосування методів дбайливого стартапа полягає в створенні ефективних компаній шляхом підвищення чутливості до потреб клієнтів і постійного скорочення неефективних витрат часу і ресурсів.

Також Ерік Рейз веде відеоблог, де розповідає, як правильно вести бізнес, щоб той став успішним.

Книги Еріка Райза 

З під пера Еріка Райза вийшло дві книги про ведення справ: «Бізнес з нуля» та «Стартап без помилок» остання українською мовою вийшла у видавництві «Віват». Обидві книги отримали позитивні відгуки читачів, а критики говорять, що кожен хто хоче стати успішним бізнесменом мусить прочитати ці книги. «Стартап без помилок» був вперше виданий, ще у 2014 році, але її актуальність не знижується, а навпаки лише з кожним роком збільшується.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image