Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/erik-rajz/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ерік Райз

Ерік Райз

Життєпис

Ерік Райз — американський письменник, бізнес тренер, успішний підприємець, відомий відеоблогер у сфері бізнесу та нових технологій.

Народився він у 1979 році. У 2001 Ерік Райз закінчив Єльський університет та отримав ступінь бакалавра комп’ютерних технологій. Ще навчаючись в університеті він видав свою першу книгу — «Темне мистецтво Java програмування». Також під час навчання в університеті Рейз заснував компанію «Catalyst Recruiting», яка допомагала студентам знайти потенційного роботодавця. Паралельно він був членом консультативних рад двох бізнес-інкубаторів та венчурного фонду.

Для того, аби зайнятися справами компанії Ерік бере академічну відпустку, але через відсутність досвіду у бізнесових справах «Catalyst Recruiting» перестає існувати. І він повертається до навчання. Згодом він наголошував, що робота над «Catalyst Recruiting» принесла йому набагато більше, ніж гроші — досвід.

Уже після отримання диплому він перебирається до кремнієвої долини, де працює програмістом. Там він створює популярну у свій час соціальну мережу «IMVU» сам пише для неї код і сам тестує її. З часом соціальна мережа почала набирати популярність і як наслідок принесла засновнику великі прибутки, але у 2008 році Ерік покидає пост головного директора компанії «IMVU». Після цього він працює консультантом в «Kleiner Perkins Caufield & Byers», яка займалася венчурним фінансуванням, а ще через півроку він заснував власний консалтинговий стартап.

Оскільки в Еріка вже було достатньо навичок, знань та досвіду він починає розробляти методики, які мають допомогти вижити стартапам. І так з’являється ідея ощадливого стартапу, що має на меті пошук і вибір діяльності, що створює цінність, позбавляє від марної діяльності. Ерік Рейз стверджує, що ощадливий не означає дешевший, а — це означає менш марнотратний. Кінець кінцем, мета застосування методів дбайливого стартапа полягає в створенні ефективних компаній шляхом підвищення чутливості до потреб клієнтів і постійного скорочення неефективних витрат часу і ресурсів.

Також Ерік Рейз веде відеоблог, де розповідає, як правильно вести бізнес, щоб той став успішним.

Книги Еріка Райза 

З під пера Еріка Райза вийшло дві книги про ведення справ: «Бізнес з нуля» та «Стартап без помилок» остання українською мовою вийшла у видавництві «Віват». Обидві книги отримали позитивні відгуки читачів, а критики говорять, що кожен хто хоче стати успішним бізнесменом мусить прочитати ці книги. «Стартап без помилок» був вперше виданий, ще у 2014 році, але її актуальність не знижується, а навпаки лише з кожним роком збільшується.

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 19.04.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%