Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/endi-griffits/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Енді Ґріффітс - книги та біографія

Енді Ґріффітс

Повне ім'я:Andrew Noel Griffiths

Енді Ґріффітс - сучасний австралійський дитячий письменник, автор комедійних творів, більшість з яких стали світовими бестселерами!

Його повне ім’я - Ендрю Ноель Ґріффітс, майбутній автор понад сорока дитячих книжок народився 3 вересня 1961 року в Мельбурні, Австралія. Освіту здобув у школі «Pascoe Vale», пізніше навчався у Мельбурнському «Monash University».

У 80-х роках Енді Ґріффітс був членом року-гурту «Gothic Farmyard», після закінчення навчання працював вчителем англійської мови, тож не дивно, що у своїх творах він втілює шалені сюжети, які дуже подобаються дітям.

Енді палко захоплюється мовою та літературою, у 2015 році був відзначений медаллю Дромкіна - престижною нагородою за видатний внесок в дитячу літературу.
Окрім письменства, Енді - амбасадор Фонду грамотності корінних народів та соціальної фундації Піжама.

Книги Енді Ґріффітса не були б такими цікавими та атмосферними без ілюстрацій Террі Дентона, разом з яким вони створили 33 бестселери!

В Австралії книги Енді продані накладом понад десять мільйонів примірників й отримали вісімдесят нагород дитячих читацьких симпатій, серед найвідоміших творів автора:

Серія «Будинок на дереві»:

Додаткові серії «The Treehouse Joke Books & Treehouse Tales» та «The Treehouse Fun Books»;

  • Серія «The Just! Books»:
  • Серія «The Schooling Around Books»;
  • Серія «The Bum Trilogy»;
  • Серія «Andy & Terry's World of Stupidity»;

Енциклопедія «Що це за орган? Дурнуватий довідник з анатомії твого тіла».

Подаруйте своїй малечі позитивні враження від читання, купити книги Енді Ґріффітса зручно та вигідно ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image