Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/emma-antonyuk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Емма Антонюк - книги та біографія

Емма Антонюк

Емма Антонюк - сучасна українська журналіста та письменниця, блогерка, колумністка, співавторка подкасту «Асиметрія» та засновниця YouTube-каналу «Це Ніхто Не Буде Дивитись». Фундаторка благодійної ініціативи «Різниця Є» зі збору книжок для деокупованих та прифронтових територій, яка проходить спільно з Книгарнею «Є».

Народилася 17 липня 1990 року у місті Хотин, Чернівецької області, у 2012 році працювала на місцевому телеканалі ТВА, пізніше - журналісткою телепрограми «Вікна-Новини» на СТБ.

У 2016-2017 роках Емма Антонюк працювала журналісткою «Центру прав людини Зміна», згодом - в «Українській правді», також писала для порталу «Гендер в деталях».

Книги Емми Антонюк стали результатом її активної громадської й журналістської діяльності й потужного творчого потенціалу, у 2021 році у видавництві «Видавництво» була видана книга на основі статей письменниці «Фемінізм і місто» - комікс про життя жінок, створений з відвертістю та великою любов’ю.

Того ж року була видана книга «Про що вона мовчить» - збірка текстів про тілесність та сексуальність, в якому надруковано її оповідання «Три історії».

Емма Антонюк є прихильницею запровадження сексуальної освіти у школах, на її думку - це турбота про підлітків, яка дозволить у майбутньому розпочати сексуальне життя на своїх правилах, із розумінням свого тіла та безпеки.

За попередньою інформацією до друку готується нова книга письменниці «До побачення, телебачення! Як провести 15 років у телевізорі і вижити» про півтора десятиліття професійної роботи.

Переглянути асортимент, детально ознайомитися з фрагментами творів та купити книги Емми Антонюк ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image