Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/emiliya-dzyubak/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Емілія Дзюбак - книги та біографія

Емілія Дзюбак

Повне ім'я:Emilia Dziubak

Емілія Дзюбак - сучасна польська письменниця та ілюстраторка, яка спеціалізується на створенні дитячої літератури.

Майбутня авторка десятків книжок народилася 20 вересня 1982 року у Познані, освіту здобула в Університеті образотворчих мистецтв рідного міста.

Книги Емілії Дзюбак - це понад п’ятдесят творів, створених самостійно, або у співавторстві з іншими митцями, крім того, Емілія Дзюбак ілюструє твори вітчизняних та зарубіжних письменників: Ґжеґожа Касдепке, Ліліани Бардієвської, Мері Нортон, Корнелії Функе та інших.

У своїй творчості використовує природні та рослинні мотиви, підкреслюючи, що природа вчить спілкуванню, серед розмаїття опанованих стилів Емілія надає перевагу класичним малюнкам.

Дебютна книга письменниці «Gratka dla małego niejadka» була видана у 2011 році, це дотепна кулінарна книга, в якій інгредієнти страв оживають, а рецепти супроводжуються розвиваючими іграми.
Видання високо оцінили східноазійські читачі, ця книга увійшла до списку 100 найкрасивіших книжок світу за версією корейської премії «CJ Picture Book Award».

Серед найвідоміших творів письменниці:

Відкрий нове ім’я сучасної польської літератури та подаруйте своїй малечі задоволення від читання, купити книги Емілії Дзюбак вигідно та зручно ви можете прямо зараз в інтернет-магазині Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image