Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/emili-gokins/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Емілі Гокінс - книги та біографія

Емілі Гокінс

Емілі Гокінс - сучасна дитяча письменниця та редакторка дитячої літератури з Англії, яка спеціалізується на ілюстрації книжкових новинок.

З-під пера авторки вийшло понад п’ятдесят власних дитячих книжок, які перекладені понад тридцятьма мовами світу й неодноразово потрапляли до списків бестселерів «New York Times» та відзначалися літературними нагородами.

Освіту авторка численних дитячих книжок здобула у Ноттінгемському університеті, де вивчала англійську мову, сьогодні Емлі Гокінс мешкає у Вінчестері.

Книги Емілі Гокінс - це маленький всесвіт, доторкнувшись якого можна на декілька годин забути про плин часу та справи, адже її магічно-цікаві енциклопедії та дитячі пізнавальні атласи перенесуть у незвідані куточки світу та фентезійні країни, сповнені пригод та веселощів.

Серед найпопулярніших творів авторки:

Серія «Folklore Field Guides»:

  • «A Natural History of Fragons»;
  • «A Natural History of Magick»;
  • «A Natural History of Magical Beasts»;
  • «A Natural History of Mermaids».

Серія «Ologies»:

Завдяки поєднанню цікавого для дітей тексту, оригінальному викладу матеріалу та неймовірно яскравим, деталізованим ілюстраціям, книжки авторки привернуть увагу навіть тих дітлахів, які не люблять читати.

Переглянути асортимент та купити книги Емілі Гокінс зручно та вигідно ви можете на сторінці нижче, або завітавши в один з офлайн-магазинів мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image