Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/elli-konvey/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Еллі Конвей - книги та біографія

Еллі Конвей

Повне ім'я:Elly Conway

Еллі Конвей - одна з найтаємничіших постатей серед сучасних американських письменниць, ходять чутки, ніби вона відлюдниця, яка народилася та виросла в Нью-Йорку, впродовж життя встигла спробувати себе у різноманітних роботах, перед початком письменницької кар’єри працювала офіціанткою в закусочній, а писати почала в період одужання після серйозної аварії.

Проте кожен, хто бачив трейлер до нового фільму Метью Вона, який називається «Аргайл»знає, що Еллі Конвей - це вигаданий персонаж, авторка шпигунських романів, сюжети якої стають надто схожими на правду...

Книги Еллі Конвей - це наразі лише один шпигунський детектив «Аргайл», справжнє створення якого приписували Тейлор Свіфт, проте згодом газета «The Telegraph» з'ясувала, що Еллі Конвей - це насправді дві людини: австралійська письменниця і сценаристка Террі Хейз та британська авторка психологічних трилерів Теммі Коен.

Зануртеся в цікавий сюжет й містифікації, купити книги Еллі Конвей зручно й вигідно українською мовою ви можете прямо зараз на сторінці нижче, або в офлайн-книгарнях мережі Книгарня «Є» вашого міста, дозвольте словам Еллі Конвей оживити ваші читацькі враження!

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image