Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/elizabet-gilbert/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Елізабет Ґілберт - книги та біографія

Елізабет Ґілберт

Елізабет Ґілберт — популярна американська письменниця, яка народилася 18 липня 1969 у місті Вотербері.

Елізабет разом з батьками й сестрою мешкала на невеличкій фермі, де вони вирощували ялинки до новорічних свят. Їхня ферма знаходилася на окраїні міста і дівчата розважалися, тим що писали п’єси й ставили за ними вистави. Майбутня письменниця відзначає, що ще у дитинстві її зачаровували такі твори, як: «Чарівник країни Оз» та «Девід Коперфілд» Чарльза Діккенса. У майбутніх інтерв’ю Елізабет відзначатиме їх і казатиме, що вони сильно вплинули на формування її літературних вподобань.

У 1986 році вона вступила до Нью-Йоркського університету на кафедру «Політології». Після закінчення навчання Елізабет подорожує країною працює на різних роботах і збирає матеріал для своїх майбутніх книжок. Згодом вона влаштовується у декілька провідних журналів Америки, як нештатний працівник і продовжує подорожувати країною та збирати цікавий матеріал для своїх розповідей і паралельно пише статті для цих журналів.

Елізабет була двічі у шлюбі, а у 2016 році розповіла, що зараз зустрічається зі своєю давньою подругою.

Перша публікація авторки відбулася у 1993 році у журналі Esquire оповідання мало назву «Пілігрим» у передмові написали, що — це дебют майбутньої письменниці й не помилилися.

Багато її журнальних статей отримували нагороди, а одна з них «Гидкий койот», де вона описує, як працювала офіціанткою у танцювальному пабі став основою для фільму «Паб. “Гидкий койот”». Стаття «Привид» потрапила у список кращих журнальних статей Америки.

У 2004 році Елізабет відправляється у дворічну подорож світом, яку їй оплачує видавництво, а вона в свою чергу обіцяє написати роман. І так у 2006 році виходить книга «Їсти, молитися, кохати», яка згодом стає світовим бестселером і приносить авторці світове визнання, а у 2010 році виходить однойменний фільм головну роль в якому зіграла Джулія Робертс. Окрім цієї книги великою популярністю користуються такі книжки, як: «Велика магія», «Природа всіх речей». Усі ці книги українською мовою вийшли друком у видавництві «Видавництво Старого Лева».

І читачі й критики позитивно відгукуються про творчість Елізабет. Авторка є лауреатом багатьох престижних літературних премій, а у 2012 році вона посіла 6 місце за версією журналу «Watkins' Mind Body Spirit» у списку 100 найвпливовіших духовних лідерів сучасності.

Сортувати по
Місто дівчат
топ -21%
Місто дівчат
Елізабет Ґілберт
498 грн
392 грн
Купити
Суворі чоловіки
-32%
Суворі чоловіки
Елізабет Ґілберт
436 грн
298 грн
Купити
Eat Pray Love
-5%
Eat Pray Love
Елізабет Ґілберт
388 грн
368 грн
Купити
Велика магія
-44%
Велика магія
Елізабет Ґілберт
249 грн
140 грн
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image