Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/elizabet-gilbert/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Елізабет Ґілберт

Життєпис

Елізабет Ґілберт — популярна американська письменниця, яка народилася 18 липня 1969 у місті Вотербері.

Елізабет разом з батьками й сестрою мешкала на невеличкій фермі, де вони вирощували ялинки до новорічних свят. Їхня ферма знаходилася на окраїні міста і дівчата розважалися, тим що писали п’єси й ставили за ними вистави. Майбутня письменниця відзначає, що ще у дитинстві її зачаровували такі твори, як: «Чарівник країни Оз» та «Девід Коперфілд» Чарльза Діккенса. У майбутніх інтерв’ю Елізабет відзначатиме їх і казатиме, що вони сильно вплинули на формування її літературних вподобань.

У 1986 році вона вступила до Нью-Йоркського університету на кафедру «Політології». Після закінчення навчання Елізабет подорожує країною працює на різних роботах і збирає матеріал для своїх майбутніх книжок. Згодом вона влаштовується у декілька провідних журналів Америки, як нештатний працівник і продовжує подорожувати країною та збирати цікавий матеріал для своїх розповідей і паралельно пише статті для цих журналів.

Елізабет була двічі у шлюбі, а у 2016 році розповіла, що зараз зустрічається зі своєю давньою подругою.

Перша публікація авторки відбулася у 1993 році у журналі Esquire оповідання мало назву «Пілігрим» у передмові написали, що — це дебют майбутньої письменниці й не помилилися.

Багато її журнальних статей отримували нагороди, а одна з них «Гидкий койот», де вона описує, як працювала офіціанткою у танцювальному пабі став основою для фільму «Паб. “Гидкий койот”». Стаття «Привид» потрапила у список кращих журнальних статей Америки.

У 2004 році Елізабет відправляється у дворічну подорож світом, яку їй оплачує видавництво, а вона в свою чергу обіцяє написати роман. І так у 2006 році виходить книга «Їсти, молитися, кохати», яка згодом стає світовим бестселером і приносить авторці світове визнання, а у 2010 році виходить однойменний фільм головну роль в якому зіграла Джулія Робертс. Окрім цієї книги великою популярністю користуються такі книжки, як: «Велика магія», «Природа всіх речей». Усі ці книги українською мовою вийшли друком у видавництві «Видавництво Старого Лева».

І читачі й критики позитивно відгукуються про творчість Елізабет. Авторка є лауреатом багатьох престижних літературних премій, а у 2012 році вона посіла 6 місце за версією журналу «Watkins' Mind Body Spirit» у списку 100 найвпливовіших духовних лідерів сучасності.

Сортувати по
Місто дівчат
топ -9%
Місто дівчат
Елізабет Ґілберт
180 грн
163 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 23.04.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%