Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhyundzhi-ito/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джюнджі Іто - книги та біографія

Джюнджі Іто

Джюнджі Іто - сучасний японський манґака, відомий роботами в жанрах ґорор та фантастики.

Оригінальність авторських сюжетів та якість малюнків вражає глибиною та шокує, його твори вже понад два десятиліття залишаються актуальними й перекладаються іноземними мовами.

Джюнджі Іто народився 31 липня 1963 року в невеличкому місті Сакасіто, префектура Гіфу.
Малювати манґу почав ще у віці чотирьох років надихаючись побаченим в різноманітних журналах, з тих часів Джюнджі Іто займався малюванням як хобі, доки у 1984 році не став зубним техніком. За фахом пропрацював три роки, доки не вирішив повністю присвятити себе малюванню та письменству.

Книги Джюнджі Іто - це явище неймовірно багатогранне та різножанрове, на сторінках творів автора можна побачити розмаїття піджанрів жахів, де основними темами виступають божевілля та страх, порушення порядку, одержимість та полювання. Часто герої його манґи стають жертвами надприродного, та караються непропорційно до порушень.

Світове визнання та популярність серед читачів автор отримав завдяки манзі в жанрі ґорору «Чорний парадокс», «Реміна», «Розплавлений клас», «Узумакі», «Томіе», а також сейнен-манзі «Спіраль» та «Риба».

Роботи Джюнджі Іто неодноразово адаптувалися для фільмів та мультфільмів, не рідко він сам бере участь у підготовці сценаріїв й має велику базу фанів в усьому світі.

Автор є важливим представником жанру жаху у світі манґи й продовжує створювати захоплюючі та жахливі історії натепер.
Наважтеся відкрити двері до глибин страху й відчуйте, як жахливі події пульсують на кожній сторінці, купити книги Джюнджі Іто ви можете в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є» просто зараз.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image