Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhordzh-rejmond-richard-martin/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джордж Реймонд Річард Мартін

Джордж Реймонд Річард Мартін

Життєпис

Джордж Реймонд Річард Мартін — популярний американський письменник-фантаст, сценарист і продюсер. Автор одного з найбільш продуманих фентезі циклів останнього часу, визнаного в усьому світі — «Пісня льоду і полум'я».

Джордж Мартін народився 20 вересня 1948 року в Байонна, штат Нью-Джерсі в сім'ї вантажника Раймонда Коллінза Мартіна. Мати звали Маргарет Бреді Мартін. У Джорджа Мартіна є 2 сестри, Дарлін Мартін Лапінський і Джанет Мартін Паттін.

Початкову освіту майбутній письменник отримав у школі імені Мері Джейн Донохью. З дитинства захоплювався читанням і почав писати у ранньому віці, а у школі він вже продавав страшні історії сусідським дітям. У старших класах почав захоплюватися коміксами і колекціонував їх, а також почав писати для аматорських фентезі журналів.

У 1970 році Мартін отримав ступінь бакалавра в Північно-західному університеті в місті Еванстон, штат Іллінойс. Через рік у нього вже була ступінь магістра по журналістиці.

У 1970 році відбулася його перший професійний продаж, тоді Мартіну було 21. «Герой» був придбаний журналом «Galaxy», і опублікований у випуску 1971 року. З цього року творчість Мартіна почала публікуватися. В період 1976-1978 рр. Мартін викладав в коледжі Кларка міста Дубьюк, штат Айова.

У 1975 році Джордж Мартін одружився з Гейл Барнік, однак через чотири роки вони подали на розлучення, так і не ставши батьками. У 1979 році Мартін повністю віддається літературі. У 1978-79 роках був на посаді позаштатного письменника при Коледжі Кларка. У 1981 році до Мартіна в Санта-Фе переїжджає його майбутня дружина Перріс МакБрідж.

В середині вісімдесятих Джорджу Мартіну пропонують роботу у Голлівуді, а саме бути редактором сценарію до серіалу «Сутінкова зона» на каналі CBS в 1986 році. Роком пізніше Мартін стає консультантом і відповідає за розвиток сюжету, для серіалу «Красуня і чудовисько» для того ж каналу, а ще через рік стає продюсером цього проекту. У 1992-93 роках в якості виконавчого продюсера займається написання сценарію до серіалу «Портали», в результаті серіал після закінчення роботи над пілотним епізодом скасували, а з відзнятого матеріалу згодом змонтували повнометражний фільм.

Окрім основної історії, про яку чув кожен, у Мартіна є ще 3 книги, які він написав і події яких відбуваються у Вестеросі, але за століття до подій основної серії. У них він розповідає історію про двох героїв мандрівного лицаря Дункана і його зброєносця Ега.

Джордж Мартін письменник зі світовим іменем і його роботи користуються популярністю у всьому світу і перекладені на більше ніж 70 мов світу.

У січні 2007 року компанія HBO купила права на екранізацію циклу «Пісня льоду і полум'я». Кожна книга буде екранізована як один сезон по 10 серій кожна (за винятком четвертої та п'ятої книг, які об'єднані в один сезон). Перший сезон «Гри Престолів» зібрав численну аудиторію фанатів по всьому світу. Другий сезон, який стартував у квітні 2012 року встановив новий рекорд телемережі НВО за кількістю переглядів.

В даний час Мартін мешкає й працює в Санта-Фе в Нью-Мексико. Він член Американської асоціації письменників фантастики й фентезі та входить в Американську гільдію письменників. На початку 2011 року після 30 років спільного життя Джордж Мартін одружився з Перріс МакБрідж.

Видавнича група «КМ-Букс» перекладає й видає книги Джоржа Мартіна українською мовою. На сьогодні перекладені й виданні українською мовою вже всі написані романи Мартіна, що входять в цикл «Пісні льоду й полум'я».

Сортувати по
A Storm of Swords. Part 2: Blood and Gold
Хіт
A Storm of Swords. Part 2: Blood and Gold...
Джордж Реймонд Річард Мартін
286 грн
257 грн
Купити
A Storm of Swords. Part 1: Steel and Snow (Voyager)
-10%
A Storm of Swords. Part 1: Steel and Snow (V...
Джордж Реймонд Річард Мартін
206 грн
186 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.