Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhon-marrs/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джон Маррс - книги та біографія

Джон Маррс

Джон Маррс - відомий британський письменник з Нортгемптонширу, відомий своїми напруженими й захоплюючими трилерами та науково-фантастичними романами, сюжети якого захоплюють читачів з перших сторінок.
Любов то читання та історій були супутниками його дитинства, а улюбленими шкільними предметами - англійська мова та література.

Перед тим, як присвятити себе письменству, Джон Маррс був журналістом-фрілансером, брав інтерв'ю у знаменитостей телебачення, кіно та музики для національних видань, серед яких «The Guardian's Guide», «OK! Magazine», «Total Film», «Empire», «The Independent» та «Daily Express».

Дебютний роман автора «The Wronged Sons» побачив читачів у 2013 році, схвальні відгуки та жага до створення нових сюжетів привела до того, що майже кожні два наступні роки автор писатиме та видаватиме новий твір, серед найвідоміших романів автора:

У 2025 році автор планує видати ще одну книгу під назвою «You Killed Me First».

Книги Джона Маррса, зокрема його найуспішніший та найвідоміший роман «Суджені. The One» перекладений 35 мовами й проданий накладом у понад мільйон примірників!

John Marrs досліджує вплив технологій на сучасне суспільство та моральні проблеми, пов'язані з їх використанням, автор здобув велику популярність серед читачів за своє вміння створювати захоплюючі сюжети та вразливих персонажів, які залишають слід у серцях читачів.

Відкрийте для себе оригінальній й непередбачувані трилери, які триматимуть в напрузі до останніх сторінок, переглянути асортимент та купити книги Джона Маррса ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-книгарнях нашої мережі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image