Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhon-le-karre/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джон ле Карре - книги та біографія

Джон ле Карре

Джон ле Карре — англійський письменник, який вважається майстром шпигунських романів справжнє ім’я, якого Девід Джон Мур Корнвел, народився він 19 жовтня 1935 року до того, як стати письменником працював у британській розвідці.

Батько Джона попав у в’язницю за шахрайство, коли йому було 5 років, як згодом зізнається автор саме ця подія, ще тоді посприяла його цікавості до різного роду шпигунських історій.

Спершу Джон навчався у Швейцарії, але згодом перевівся до Оксфордського університету після закінчення якого деякий час працював викладачем у коледжі, але згодом звільнився й подався працювати у міністерстві закордонних справ Британії, де йому через деякий час запропонували роботу у розвідці. Він працював 5 років під прикриттям дипломата у ФРН після чого деякий час жив у Греції, але згодом повернувся до Англії де й продовжив свою літературну діяльність. Для зібрання інформації для своїх майбутніх книг часто їздив не лише Британією, а й вирушав за її межі.

Джон був двічі одружений і має чотирьох синів. Зараз живе й працює в Корнулі у своєму маєтку, який розташований на морському узбережжі.

Майбутній письменник спершу писав вірші та навіть у 1948 році переміг у шкільному конкурсі за найкращий вірш.

Згодом автор від поезії переходить до прози і так в 1961 році світ побачив його перший роман «Дзвінок померлому», але славу йому принесла лише його третя книга «Шпигун, який прийшов з холоду» після її видання автор звільняється з міністерства закордонних справ і повністю присвячує себе літературі. За роман «Шпигун, який прийшов з холоду» він отримав премію «Золотий кинджал», яку у Британії присуджують за найкращі детективні та шпигунські романи. На сьогодні з під пера автора вийшло 22 романи, які перекладені на 36 мов світу. Останній за рахунком роман «Крихка істина» вийшов у 2013 році.

«Видавництво Старого Лева» українською мовою видало роман «Нічний адміністратор», який був екранізований, а головні ролі зіграли такі голлівудські зірки, як: Том Гіддлстон та Г’ю Лорі.

На відміну від, більшості шпигунських романів, де повно перестрілок, погонь та вбивств у книжках Джона Ле Карра ви не знайдете цього, але тут на вас чекає гостроцікавий сюжет, який тримає у напрузі з перших сторінок та не відпускає до завершення книги. У своїх роботах він використовує реальні події, детально описує всі переживання головного героя, так що йому не можливо не співчувати. Саме завдяки цьому способу творчості кожна його книга стає всесвітнім бестселером.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image