Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhon-faulz/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джон Фаулз - книги та біографія

Джон Фаулз

Повне ім'я:John Robert Fowles

Джон Роберт Фаулз - один з видатних британських письменників ХХ століття, який залишив значний слід у світовій літературі.
Народився 31 березня 1926 року в містечку Лі-он-Сі, освіту здобував в Бедфордській школі, а згодом - в Единбурзькому університеті, який покинув заради кар’єри військового.
Пізніше Фаулз вступить в Оксфордський університет, де вивчатиме німецьку та французьку філологію.
Впродовж 1950-1963 років займатиметься викладацькою діяльністю, у тому ж 1963 році видає свій дебютний роман «Колекціонер», успіх якого дозволив йому залишити викладання та присвятити себе письменству.
Впродовж трьох наступних десятиліть автор напише та опублікує ще декілька видатних романів:

  • «Маг» (1965);
  • «Жінка французького лейтенанта» (1969);
  • «Вежа з чорного дерева» (1974);
  • «Деніел Мартін» (1977);
  • «Мантіса» (1982);
  • «Хробак» (1985).

Книги Джона Фаулза - це не лише романи, а також декілька виданих оповідань, есеї, збірка поезії й декілька перекладів іноземних творів, які залишаються популярними та читаються навіть через десятиліття після публікації.
Фірмовими компонентами творчості письменника є гуманізм та філософські роздуми, праці автора стали не лише висловлюванням його життєвих поглядів, а й формою впливу на духовне та моральне життя.
Життєвий шлях письменника завершився 5 листопада 2005 року, коли йому було 79 років.

Переглянути та купити книги Джона Фаулза ви можете вже зараз в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є», або в наших офлайн-книгарнях. Впевнені, представлені в нашому асортименті книги вразять вас літературною майстерністю автора та змусять задуматися над життям, мораллю і загадковістю людського існування.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image