Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzheremi-miller/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джеремі Міллер - книги та біографія

Джеремі Міллер

Джеремі Міллер - американський інвестиційний аналітик з Нью-Йорка, бренд-стратег та талановитий письменник, автор книг з інвестування. Вже з дитинства Джеремі проявляв глибокий інтерес до економіки та фінансів, що згодом стало його покликанням. Здобувши освіту в галузі фінансів в Оберлінському коледжі, він розпочав кар'єру в «Vertical Research Partners», де швидко зарекомендував себе як здібний аналітик. Його талант і наполегливість дозволили йому обійняти посаду виконавчого директора в «American Equity Group», де він продовжив свій професійний ріст.

У 2016 році Джеремі Міллер видав книгу, яка стала справжнім бестселером і принесла йому міжнародне визнання - «Правила інвестування Воррена Баффета. Як зберігати та примножувати капітал». Для створення цієї книги Міллер використав листи, які Воррен Баффет розсилав акціонерам своєї компанії з 1956 по 1970 рік - саме в той період, коли Баффет заробляв на біржі найбільше. Завдяки цим листам, Джеремі зміг детально описати методи інвестування та управління Баффета, наочно демонструючи читачам основи торгівлі на біржі та інвестування, які залишаються дієвими й сьогодні.

Книги Джеремі Міллера - це не лише цінні фінансові поради, а й захоплюючі історії, наповнені гумором і життєвою мудрістю, які допомагають читачам зрозуміти причини успіху Воррена Баффета та його філософію інвестування. Переглянути уривки творів та купити книги Джеремі Міллера ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-книгарнях нашої мережі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image