Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhennifer-linn-barns/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дженніфер Лінн Барнс - книги та біографія

Дженніфер Лінн Барнс

Повне ім'я:Jennifer Lynn Barnes

Дженніфер Лінн Барнс - сучасна американська письменниця, містичні романи та фантастика якої закохала в читання тисячі підлітків у всьому світі!

Дженніфер народилася 19 жовтня 1984 року у місті Талса, штат Оклахома, США. З дитинства цікавилась волейболом, черлідінгом, танцями та коміксами. У 2002 році вступила до престижного Єльського університету, в якому вивчала когнітивну науку, пізніше здобула ступінь доктора філософії.

Свій перший роман «Golden», який стане першою книгою однойменної серії Дженніфер Лінн Барнс написала у 19 років бувши студенткою, перші п’ять примірників авторка самостійно продала в університеті.

Письменниці добре даються літературні серії, надалі вона напише та видасть ще декілька літературних циклів та самостійних романів:

  • Продовження дебютної книги, роман «Platinum» (2007);
  • Серія з 2-х книг «Tattoo» (2006-2007);
  • Серія з 2-х книг «The Squad» (2008);
  • Серія з 4-х книг «Raised by Wolves» (2010-2012);
  • Серія з 5-ти книг «The Naturals» (2013-2017);
  • Серія з 2-х книг «The Fixer» (2015-2016);
  • Серія з 2-х книг «Debutantes» (2018-2019);
  • Серія з 4-х книг «Ігри спадкоємців» (2020-2023).

Окрім написання романів для підлітків, Джен також працювала над створенням пілотних сценаріїв для телевізійних мереж «USA» та «MTV», сьогодні вона доцентка Університету Оклахоми, в якому викладає психологію, а за сумісництвом - професійне письменство. Її книги отримали позитивні відгуки як від критиків, так і від читачів різних вікових груп, українською мовою перекладена та видана перша книга найцікавішою серії авторки - «Ігри спадкоємців. Книга 1».

Дженніфер Лінн Барнс продовжує активно писати й тішити фанатів фентезі та пригодницької літератури, переглянути асортимент та замовити її книги ви можете вже сьогодні в інтернет-магазині Книгарні «Є».


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image