Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhenni-khan/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дженні Хан - книги та біографія

Дженні Хан

Повне ім'я:Jenny Han

Дженні Хан - сучасна американська письменниця, відома своїми романами для юнацької аудиторії.

Письменниця народилась 3 вересня 1980 року в місті Ричмонд, штат Вірджинія, США. Освіту здобувала в університеті Північної Кароліни та приватному університеті в Нью-Йорку «Нова школа».

Любов до книжок Дженні Хан пронесла з собою впродовж багатьох років, ще бувши студенткою вона написала свою першу книгу «Shug» (2006) та встигла попрацювати бібліотекаркою.

Справжню популярність та визнання читачів з усього світу Дженні Хан отримала після виходу серії підліткових любовних романів «Моє літо», в межах якої опубліковано 3 книги:

Письменниця не припиняла роботу над створенням нових сюжетів, і вже за рік потішила своїх фанатів першою книгою нової літературної серії «Burn for Burn», яка складається з 3-х частин:

  • «Burn for Burn» (2012);
  • «Fire with Fire» (2013);
  • «Ashes to Ashes» (2014).

Книги Дженні Хан полюбилися багатьом читачам young adult літератури через цікаві сюжети та глибокі, емоційні моменти, які переживають герої її творів. Попри декілька виданих раніше романів, справжньою візитівкою письменниці стала книжкова серія «Усім хлопцям», яка складається з 3-х книжок:

Книга «Усім хлопцям, яких я кохала» протрималась 40 тижнів в списку бестселерів молодіжних любовних романів за версією New York Times, а також була екранізована та вже доступна для перегляду на Netflix.

Погортати та купити книги Дженні Хан українською або англійською мовами можна в нашому інтернет-магазині, а також офлайн-книгарнях мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image