Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhek-velch/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джек Велч - книги та біографія

Джек Велч

Повне ім'я:John Francis «Jack» Welch

Джек Велч - відомий американський бізнесмен, інженер, письменник й бізнес-менеджер, який впродовж 20 років обіймав посаду генерального директора однієї з найбільших публічних компаній світу «General Electric».

Його повне ім’я - Джон Френсіс Велч-молодший, майбутній підприємець-мільйонер народився 19 листопада 1935 року в містечку Пібоді, штат Массачусетс, освіту здобув в Массачусетському університеті в Емгерсті, де вивчав хімічне машинобудування, згодом здобув ступінь магістра в Іллінойському університеті.

Велч розпочав свою кар'єру в компанії «General Electric» (GE) у 1960 році й швидко піднявся по кар'єрній драбині, згодом став головним виконавчим директором у 1981 році. Під його керівництвом компанія пережила значний розвиток і стала однією з найцінніших й успішних у світі, розроблені Велчем стратегії та професійний досвід у галузі управління стали підґрунтям для створення декількох науково-популярних книжок, найвідоміші з яких:

Книги Джека Велча - це вражаючий синтез його величезного досвіду керування й захопливих історій про успіх та виклики в бізнесі, які не лише допомагають розуміти сутність лідерства, а й пропонують дозу натхнення для досягнення нових вершин у власній справі та особистісному зростанні.

Переглянути фрагмент тексту та купити книги Джека Велча українською мовою ви можете прямо зараз в інтернет-магазині Книгарня «Є», а також в офлайн-книгарнях мережі вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image