Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhejn-ostin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джейн Остін

Джейн Остін

Життєпис

Джейн Остін – англійська письменниця. Її твори відзначалися реалістичним стилем. Народилася в містечку Стівентон 16 грудня 1775 року. Дівчина мала сестру і шість братів, яка була її найкращою подругою. Освіту, майбутня письменниця отримала вдома. Джордж Остін, її батько, був добре освіченим чоловіком і тому сам давав своїй доньці знання.

Попри велику смертність дітей в ті роки, усі діти в родині лишились живі. Старший брат Джеймс став прибічником літератури, писав прозу, вірші, але все-таки пішов стопами батька і став священником. Ще один брат, Джордж, був психічно неповноцінним, тому про ньго в родині воліли нічого не говорити. За все існування він так і не зумів нічого сказати, тому саме для нього Остін освоїла азбуку німих. Наступного брата, Едварда, взяли в опіку багаті бездітні родичі Остенів, Найти, що відкрило широкі можливості перед ним.

Найулюбленішим братом Остін був Генрі. Саме у нього найромантичніша і найяскравіша доля. За свій життєвий шлях він мав величезну кількість професій: був банкіром, спочатку успішним, але потім потерпів фіаско, служив в армії. Взяв шлюб з вдовою французького дворянина, який свої дні закінчив на гільйотині, Елізою де Фейд. Доволі сильно Еліза вплинула на дівчину. Тому їй вона зобов'язана чудовими знаннями французьких авторів: Монтеня, Лабрюєра, Ларошфуко і французької мови

Інші два брати, Чарльз і Френсіс, були моряками, які в потім стали адміралами.

Але особливі стосунки в Остін були з сестрою Кассандрою. Вона ділилася з нею усіма своїми планами і розповідала свої таємниці. Кассандра, як і сестра, заміжньою так і не стала. Її майбутній чоловік Томас, відійшов у потойбічний світ у Вест-Індії від жовтої гарячки, він поїхав в надії підзаробити грошей на майбутнє весілля і захворів. Коли Томаса не стало, Кассандрі було лише двадцять чотири роки.

У 1802 році родина переїхала в місто Бат, а в 1809 році в містечко Чаутон. Саме там, дівчина і почала публікувати свої твори. Заміж вона так і не вийшла, але пропозицію мала, принаймні один раз.

Увесь свій життєвий шлях Остін писала твори, але публікуватися почала, коли їй було 35 років. Її літературні доробки — результат тривалої і наполегливої праці. Деякі з них були надруковані посмертно, а деякі так і лишилися незакінченими, оскільки письменниця захворіла і відправилася на той світ доволі рано.

Остін не мала великої популярності за свою долю. Шанування до Остін відродилося наприкінці дев‘ятнадцятого століття, і кількість літературних публікацій збільшилась, які були присвячені аналізу її творчості, та продовжує рости й досі.

Твори Остін екранізовані, часто за мотивами її романів кінофільми діставали престижні нагороди.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%