Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhanis-pun/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джаніс Пун - книги та біографія

Джаніс Пун

Повне ім'я:Janice Poon

Джаніс Пун - сучасна американська фуд-стилістка та художниця, яка спеціалізується на створенні апетитних та естетично привабливих страв, які з’являються у кінофільмах чи серіалах, і є важливою складовою сюжету.

Всесвітнє визнання як професіонала своєї справи Джаніс отримала завдяки роботі над серіалом «Ганнібал» на «NBC», в якому вона відповідала за створення страв, які не лише б мали гарний вигляд в кадрі, але й враховували контекст та особливості сюжету.

Працюючи над екранізацією роману Стівена Кінга «11/22/63» Джаніс створила органічні мобільні телефони, які мали розчинитися у воді аби не зашкодити довкіллю після зйомок, також працювала над екранізацією роману «Американські боги» Ніла Ґеймана.

Справжню популярність у шанувальників серіалу та читачів з усього світу вона отримала після публікації книги Джаніс Пун «Ганнібал. Готуємо для друзів. Кулінарна книга гурмана» - тематичної збірки рецептів та цікавих фактів про процес створення цього серіалу.

Також перу письменниці належить книга «Coctail Chef» та серія з трьох ілюстрованих дитячих книжок для дівчаток «Claire».

Радимо купити книги Джаніс Пун поціновувачам креативних концепцій та нестандартних артбуків, найпопулярніший, та всі наступні літературні шедеври цієї письменниці ви знайдете в інтернет-магазині Книгарня «Є», або офлайн-книгарнях мережі вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image