Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/donna-tartt-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Донна Тартт - книги та біографія

Донна Тартт

Повне ім'я:Donna Louise Tartt

Донна Тартт - відома американська письменниця, лауреатка Пулітцерівської премії 2014 року.

Народилася 23 грудня 1963 року у місті Грінвуд, штат Міссісіпі, з п’яти років почала цікавитися літературою та написала перший вірш.

Вищу освіту здобувала в Університеті Міссісіпі та Беннінгтонському коледжі на факультеті класичної філології.
Донна Тартт відома своїм витонченим стилем письма, ретельним ставленням до найменших деталей та непередбачуваними поворотами сюжетів, її твори часто досліджують теми злочинів та пошуку сенсу життя.

Перший роман авторки «Таємна історія» був виданий у 1992 році, книга отримала схвальні відгуки читачів, та була перекладена на 24 іноземні мови.

Книги Донни Тартт мають тенденцію виходити рідко, проте залишатися на слуху впродовж десятиліть.

Її другий роман «Маленький друг» був виданий у 2002 році, критики з «New Republic» та «New York Times» дали схвальні відгуки твору, зазначивши про «одержимість Тартт злочинами, які залишаються безкарними». 

Третій роман письменниці «Щиголь» побачив читачів у 2013 році, наступного року книга була відзначена Пулітцерівською премією, у 2019 році книга була екранізована компанією «Warner Bros. Pictures».

Читання творів письменниці дарує емоційне та інтелектуальне задоволення, купити книги Донни Тартт українською та англійською мовами ви можете в нашому інтернет-магазині.Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image