Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dmitro-skochko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дмитро Скочко - книги та біографія

Дмитро Скочко

Дмитро Скочко - вітчизняний талановитий письменник з Харкова, твори якого просякнуті колоритом й любов’ю до цього міста. Свою пристрасть до слова та велику любов до літератури він відкрив ще під час навчання в університеті, з того часу він не лише плідно розвивається у своєму мистецтві, але й завжди залишається зацікавленим та відкриває нові горизонти в обраному напрямку творчості.
Дмитро Скочко є учасником літературного об’єднання «Творча точка», фіналістом й лавреатом чисельних літературних конкурсів короткої прози. Серед найвідоміших творів письменника:

  1. «До Слова»;
  2. «Сміття. Харківський детектив у часи постапокаліпсиса»;

Книги Дмитра Скочка - це не лише декілька виданих творів, але й публікації у міжавторських збірках оповідань:

  • «Жах із глибини» (оповідання Новий дільничий);
  • «Свині» (оповідання Мої чужі ноги);
  • «WorkStory: робота у фокусі літератури» (оповідання Санітар міста);
  • «Анонімний джем» (оповідання Ботанік)

Радимо познайомитися з творчістю автора не лише поціновувачам сучасної прози, але й шанувальникам якісних детективів, тем постапокаліпсису й драматичних історій з цікавою перспективою.

Книги автора сподобаються широкому колу читачів, які цінять гостроту задуму та якісне втілення ідей на папері, переглянути асортимент та купити книги Дмитра Скочка зручно й вигідно українською мовою ви можете прямо зараз на сторінці нижче, або в офлайн-книгарнях мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image