Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dmitro-pavlichko/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дмитро Павличко

Дмитро Павличко

Життєпис

Дмитро Павличко – відомий український поет і громадський діяч, котрий, напевне, не пройшов осторонь жодної знакової події нашої новітньої історії. Народився в 1929 році на Івано-Франківщині (на той момент - Станіславщині), котра входила до складу Польщі. З дитинства зіштовхувався з політикою полонізації, що відобразилося на формуванні його активної громадянської позиції. В юності, під час Другої Світової війни, служив в УПА, через що в повоєнний період зазнав дворічного ув’язнення. Після закінчення філологічного факультету Львівського університету Павличко почав працювати в редакціях журналів, саме з цього моменту виходять друком його перші книги поезій «Любов і ненависть», «Моя земля», «Чорна нитка». Вони продемонстрували нового митця, що вміє володіти сильним римованим словом, займає громадянську позицію, шукає свіжі форми для втілення образності. 

Вірші Дмитра Павличка

Збірки «Гранослов», «Сонети подільської осені», «Поеми й притчі» - справжній мистецький розквіт Павличка. У своїх творах він торкався як актуальних тем суспільно-політичного життя того часу, так і краси людської душі, природи, філософських питань. Нового звучання вірші Дмитра Павличка набули з початку проголошення незалежності України. Паралельно з творчістю, поет брав участь в політичному житті країни, співпрацював з Народним Рухом, обирався депутатом, очолював Товариство української мови імені Шевченка. Варто відзначити і внесок Павличка як перекладача. Українською мовою він озвучив творчість Франческо Петрарки, Федеріко Гарсіа Лорки, Йоганна Вольфганга Гете, Генріха Гейне. Уся поетична та громадська діяльність Дмитра Павличка – результат його небайдужої, неспокійної душі, людини, що завжди готова відкривати нове. 

Книги Зігмунда Фрейда замовити можна тут

Сортувати по
Мова
Хіт
Мова
Дмитро Павличко
136 грн
116 грн
Купити
Яса
-15%
Яса
Дмитро Павличко
136 грн
116 грн
Купити
Омела
-16%
Омела
Дмитро Павличко
94 грн
79 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.