Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dirk-rayngardt/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дірк Райнгардт - книги та біографія

Дірк Райнгардт

Повне ім'я:Dirk Reichardt

Народився:9 вересня 1964 року

Дірк Райнгардт - сучасний німецький письменник, культуролог та історик.

Народився 19 травня 1963 року у місті Бергнойштадт, у студентські роки вивчав історію, німецьку мову та літературу у Вестфальському університеті імені Вільгельма, після отримання наукового ступеня працював науковим співробітником та журналістом.

Першим виданим твором автора стала дитяча книга «Анастасія Круз - Печери Азтлану», яка побачила своїх читачів у 2009 році.

Друга книга автора «Анастасія Круз - Книга Тота» з однойменної дитячої серії пригодницьких романів була видана у 2010 році.

Книги Дірка Райнгардта виходитимуть й впродовж наступних років, так у 2012 році друком вийшла книга «Пірати Едельвейс», а у 2015 році роман «Потяг дітей», в основі якого надзвичайно захоплюючий та цікавий сюжет про долю мігрантів, які на потягах намагаються потрапити з Мексики до США.

Сучасні українські читачі познайомилися з цим письменником завдяки написаному у 2021 році гостросюжетному роману «Ідеальний шторм», який був виданий у вітчизняному видавництві «Артбукс».

Дірк Райнгардт здобув близько 20 літературних відзнак та нагород, серед яких Молодіжна літературна премія Бад-Гарцбурга за роман «Ідеальний шторм», також його твори неодноразово потрапляли до списку рекомендацій та ставали творами місяця за версіями різних часописів та інтернет-порталів.

Твори автора стануть цікавим читанням як для підлітків, так і для дорослих поціновувачів закручених сюжетів. Купити книги Дірка Райнгардта можна в інтернет-магазині Книгарня «Є», а також офлайн-книгарнях нашої мережі по всій Україні.

Сортувати по
Ідеальний шторм
-51%
Ідеальний шторм
Дірк Райнгардт
667 грн
328 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image