Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/did-svirid/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дід Свирид - книги та біографія

Дід Свирид

Дід Свирид, також відомий як Свирид Опанасович - відомий український письменник, меценат, блогер та знаний історик, креативними працями з історії та гостросоціальними дописами якого зачитуються тисячі українців.

Дід Свирид - це літературний персонаж та псевдонім, імовірно, професійного історика або вітчизняного дипломата, справжнє ім’я якого тримається в таємниці.
Відомо, що у 2022 році автор став до лав Збройних Сил України та отримав поранення, про що зазначав на своїй сторінці у мережі Facebook.

Мережею шириться теорія, що під цим псевдонімом може видаватися Надзвичайний і Повноважний Посол України Іван Довгач.

Книги Діда Свирида - це три томи праць з історії України, особливість яких полягає в унікальному сатирично-гумористичному авторському стилі викладу, наближеним за подібністю до «Всесвітньої історії» в обробці «Сатирикону», праці автора відрізняються науковим ставленням до історичних деталей, аналізом причинно-наслідкових зв’язків та підходить для достовірного вивчення історії.
Дебютна книга автора «Історія України від діда Свирида. Книга перша» була видана наприкінці 2015 року й охоплює історичний період від заселення території України до 1036 року;

Праця «Історія України від діда Свирида. Книга друга» побачила читачів у 2017 році й охоплює історичний період з середини ХІ до кінця XIV століття;

Видання «Історія України від діда Свирида. Книга третя» вийшло наприкінці 2020 року, книга охоплює період від Кревської унії 1385 року до Берестейської унії 1596 року, наразі автор активно працює над створенням четвертого тому.

Зануртеся в оригінальний та дотепний, й водночас науковий і точний погляд на історію, купити книги Діда Свирида для широкого кола читачів ви можете та сторінці нижче, або в офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image