Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/diana-olt/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Діана Олт - книги та біографія

Діана Олт

Повне ім'я:Diana Ault

Діана Олт - сучасна письменниця та фуд-блогерка.

Дівчина народилася в Німеччині, проте її дитинство минуло на родинній ферму у штаті Вірджинія, США.

Ще з дитинства Діана займалась кулінарними експериментами та полюбляла дивитися аніме, у 2013 році вона засновує веб-сайт «Fiction-Food Cafe», на якому пише про їжу, яка зустрічається в іграх, книгах, фільмах, серіалах та манзі.

Її рецепти публікувалися у часописах й книгах «Easy Eats: A Bee and Puppycat Cookbook», «Hyrule: Taste of the Wild», «The Dragon Prince» та «PokéCafé». Захоплення Діани графічними романами, мангою, аніме, їжею та рецептами з різноманітних творів стали підґрунтям для створення літературного шедевра!

Дебютна книга Діани Олт «Рецепти з аніме. Їжа ваших улюблених персонажів: від бенто до якісоби» побачила світ у 2020 році, авторці вдалося реалізувати задум, згідно якого описи страв у літературних творах та фільмах - це важлива частина сюжету, про яку не лише цікаво дізнатися, але й можливо відтворити на власній кухні та відчути ті ж смаки, що й головні герої!

Наразі письменниця живе та працює в Німеччині разом з донькою та чоловіком.

Радимо купити книги Діани Олт кожному шанувальнику креативної кулінарної літератури та поціновувачам аніме, а зробити це вигідно та зручно ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є» прямо зараз.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image