Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/devid-mitchell/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Девід Мітчелл - книги та біографія

Девід Мітчелл

Повне ім'я:David Stephen Mitchell

Народився:12 січня 1969 року

Девід Мітчелл - сучасний британський письменник, живий класик, перу якого належать декілька світових бестселерів.

Девід Стівен Мітчелл народився 12 січня 1969 року у Саутпорті, графстві Мерсісайд, Велика Британія. Дитинство письменника минуло у Малверні, освіту отримав у Кентському університеті, в якому вивчав англійську та американську літературу. Ще замолоду Девід знав, що стане письменником, проте писати почав з 1994 року, відколи приїхав в Японію, аби викладати там англійську.

Перша книга письменника «Написана іншим» була видана у 1999 році, це - збірка пов’язаних історій, які відбуваються у різних місцях по всій планеті. Книга отримала схвальні відгуки читачів, а також здобула премію Джона Ллевелліна Ріса, як краща британська книга року, написана автором у віці до 35 років.

Друга книга автора побачила світ у 2004 році, роман «Сон №9» викликав суперечки навколо сюжету, проте справжнє визнання Мітчелл отримав після виходу книги «Хмарний атлас» (2004) - ця книга стала бестселером і здобула численні літературні нагороди, серед яких Премія Артура Кларка, Букерівська та премія «Неб’юла».

Бібліографія письменника продовжує поповнюватися новими творами:

Окрім цього, Мітчелл є автором десятка статей та дюжини оповідань, в яких досліджує складні питання взаємодії між людьми, питання існування часу, ідентичності, життя та смерті.

Книги Девіда Мітчелла характеризуються високою літературною якістю, глибокими темами та оригінальними експериментами з часопростором творів, тож читачі, які шукають нестандартні сюжети, залишаться задоволеними.

Отримайте інтелектуальну насолоду від переплетіння цікавих історій, які створюють багатогранні сюжети, купити книги Девіда Мітчелла українською та англійською мовами можна в нашому інтернет-магазині, а також офлайн-книгарнях мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image