Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/devid-gerbert-lourens/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Девід Герберт Лоуренс - книги та біографія

Девід Герберт Лоуренс

Девід Герберт Лоуренс - англійський романіст, поет та драматург, один з визначних англійських авторів ХХ століття, деякі книги якого заборонялися публікуватися через буцімто їхню непристойність.

Майбутній письменник народився 11 вересня 1885 року у селищі Іствуд неподалік Ноттінгема, Англія.

Початкову освіту здобував у місцевій школі, згодом навчався у середній школі Ноттінгема, у 17-ти річному віці Девід перехворів на запалення легень, що призвело до туберкульозу.

Склавши іспит на право викладати деякий час вчителював, згодом вирішив спробувати себе в поезії та почав роботу над романом «Білий павич», дебют якого відбувся у 1911 році.

Згодом автор напише та видасть ще декілька книжок:
«The Trespasser»;

«Sons and Lovers»;

«The Rainbow»;

«Women in Love»;

«The Lost Girl»;

«Aaron's Rod»;

«Kangaroo»

«The Boy in the Bush»;

«The Plumed Serpent» та декілька оповідань, які увійшли до збірок «England, My England and Other Stories» й «Любов та потойбіччя. Збірка готичної прози».

Свій Magnum opus, останній створений роман «Коханець леді Чаттерлей» Девід Герберт Лоуренс написав та видав у Флоренції у 1928 році, на батьківщині письменника ця книга була видана лише через 32 роки.

Книги Девіда Герберта Лоуренса відомі своїми сміливими для свого часу поглядами на сексуальність та мораль, відвертість порушених тем та опис відвертих сцен були табу для багатьох видавців того часу, але саме його роман «Коханець леді Чаттерлей» вважається засновником європейської еротичної літератури.

Життєвий шлях письменника закінчився 2 березня 1930 року у віці 44 років через туберкульоз.

Переглянути асортимент та купити книги Девіда Герберта Лоуренса за приємними цінами як українською, так і англійською мовою ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image