Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/devid-e-shay/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Девід Е. Шай - книги та біографія

Девід Е. Шай

Девід Е. Шай - відома постать в американській вищій освіті, видатний історик та письменник, чиї праці з історії продаються багатомільйонними накладами.

Він народився 19 серпня 1951 року в місті Атланта, штат Джорджія, США, вищу освіту здобув в Університеті Фурмана, який закінчив з відзнакою, згодом здобув ступінь доктора філософії з історії в Університеті Вірджинії.

З 1994 по 2010 рік обіймав посаду Президента своєї Alma Mater.

Девід Е. Шай є автором декількох книжок присвячених історії американської культури та її періодам історії, найвідоміші з яких:

  • «Історія Америки»;
  • «Facing Facts: Realism in American Thought and Culture, 1850-1920»;
  • «For the Record: A Documentary History of America: From First Contact through Reconstruction»;
  • «Plain Living and High Thinking in American Culture».

Книги Девіда Е. Шая, визнаного експерта у своїй галузі відзначаються зрозумілою та цікавою аналітикою й тактовним вмінням представляти складні історичні події у доступній для широкого кола читачів формі. Шай добре орієнтується в історичних фактах та подіях, що дозволяє йому надавати глибокі та об'єктивні аналізи, різні точки зору на ту чи іншу подію.

Сьогодні письменник продовжує активно спілкуватися зі своїми студентами та викладачами по всій країні під час своїх численних щорічних «авторських» візитів до університетських містечок США.

Переглянути асортимент та купити книги Девіда Е. Шая зручно та вигідно ви можете на сторінці нижче, або завітавши в офлайн-магазини мережі Книгарня «Є» вашого міста, їх ви знайдете на поличках розділу «Історія зарубіжних країн».

Сортувати по
Історія Америки
-50%
Історія Америки
Девід Е. Шай
2 593 грн
1 291 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image