Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/den-braun/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ден Браун

Ден Браун

Життєпис

Американський журналіст та письменник Ден Браун прославився романами «Код да Вінчі», «Янголи і демони» та іншими творами, у яких розповідається про суспільні змови та таємниці. Книги Дена Брауна перекладені понад сорока мовами, з-поміж яких – і українська. Сукупний тираж цих книжок вимірюється десятками мільйонів примірників. У романах письменника фігурує головний персонаж на ім’я Роберт Ленгдон. Основними ж мотивами творів Дена Брауна є історія та християнство. Ці теми викликають чимало дискусій, проте саме автор зазначає: його твори не спрямовані проти доктрини християнства.

Майбутній письменник народився 1964 року в штаті Нью-Гемпшир. Батько Дена Річард викладав математику та писав книжки. Ден Браун зацікавився різними таємницями ще змалку. Шрифти, коди, знаки – усе це складало основу математики, музики й мови. З братами та сестрами він любив бавитися в ігри, де потрібно було розшифровувати коди й розгадувати загадки. Ден закінчив академію Філіпс-Екзетер і Амхерст-коледж, після чого відправився до Каліфорнії, де почав свою кар’єру як автор і виконавець пісень. У цей період Ден Браун випустив кілька компакт-дисків із власними композиціями та, повернувшись додому, почав викладати англійську та іспанську мови в школі.

Літературну кар’єру Ден Браун розпочав із задуму писати трилери. На цю ідею Брауна надихнув роман «Змова кінця світу» Сідні Шелдона. Автор розпочав роботу над романом «Цифрова фортеця». Також у співавторстві з дружиною видав сатиричну книжку-путівник для «жінок, розчарованих у романтиці». Для цього видання Ден Браун використав літературний псевдонім «Даніель Браун». Із 1996 року письменник полишає педагогіку заради того, щоб цілком присвятити себе літературі. З-під його пера виходять романи «Янголи і демони», «Точка обману», які не увінчалися особливим успіхом.

Усесвітня слава прийшла до письменника у 2003 році після виходу «Коду да Вінчі». Затим з’явився роман «Втрачений символ» із тим же головним персонажем Робертом Ленгдоном. А в 2013 вийшла друком історія «Інферно». Роман став бестселером і був екранізований. Ден Браун не спиняється на досягнутих успіхах й обіцяє читачам ще щонайменше 12 книг, у яких Роберт Ленгдон продовжить свої пригоди.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 09:00 13.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%