Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/den-braun/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ден Браун - книги та біографія

Ден Браун

Американський журналіст та письменник Ден Браун прославився романами «Код да Вінчі», «Янголи і демони» та іншими творами, у яких розповідається про суспільні змови та таємниці. Книги Дена Брауна перекладені понад сорока мовами, з-поміж яких – і українська. Сукупний тираж цих книжок вимірюється десятками мільйонів примірників. У романах письменника фігурує головний персонаж на ім’я Роберт Ленгдон. Основними ж мотивами творів Дена Брауна є історія та християнство. Ці теми викликають чимало дискусій, проте саме автор зазначає: його твори не спрямовані проти доктрини християнства.

Майбутній письменник народився 1964 року в штаті Нью-Гемпшир. Батько Дена Річард викладав математику та писав книжки. Ден Браун зацікавився різними таємницями ще змалку. Шрифти, коди, знаки – усе це складало основу математики, музики й мови. З братами та сестрами він любив бавитися в ігри, де потрібно було розшифровувати коди й розгадувати загадки. Ден закінчив академію Філіпс-Екзетер і Амхерст-коледж, після чого відправився до Каліфорнії, де почав свою кар’єру як автор і виконавець пісень. У цей період Ден Браун випустив кілька компакт-дисків із власними композиціями та, повернувшись додому, почав викладати англійську та іспанську мови в школі.

Літературну кар’єру Ден Браун розпочав із задуму писати трилери. На цю ідею Брауна надихнув роман «Змова кінця світу» Сідні Шелдона. Автор розпочав роботу над романом «Цифрова фортеця». Також у співавторстві з дружиною видав сатиричну книжку-путівник для «жінок, розчарованих у романтиці». Для цього видання Ден Браун використав літературний псевдонім «Даніель Браун». Із 1996 року письменник полишає педагогіку заради того, щоб цілком присвятити себе літературі. З-під його пера виходять романи «Янголи і демони», «Точка обману», які не увінчалися особливим успіхом.

Усесвітня слава прийшла до письменника у 2003 році після виходу «Коду да Вінчі». Затим з’явився роман «Втрачений символ» із тим же головним персонажем Робертом Ленгдоном. А в 2013 вийшла друком історія «Інферно». Роман став бестселером і був екранізований. Ден Браун не спиняється на досягнутих успіхах й обіцяє читачам ще щонайменше 12 книг, у яких Роберт Ленгдон продовжить свої пригоди.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image