Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/deliya-ovens/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Делія Овенс - книги та біографія

Делія Овенс

Делія Овенс (1949) - сучасна американська письменниця та зоологиня, народилась у містечку Томасвілл, штат Джорджія, США.

Здобула ступінь бакалавра зоології в Університеті Джорджії, пізніше отримала звання доктор філософії у галузі поведінки тварин в Каліфорнійському університеті.

Овенс була зацікавлена природою та наукою ще змалку, і вже в ті часи мріяла писати книжки, ці зацікавлення прослідковувалися в її творчості, у чому згодом переконалися читачі її книжок.

У 1974 році разом з чоловіком мандрувала Африкою, надалі досвід їхніх досліджень та мандрівок стане сюжетом її першої книги «Cry of the Kalahari» (Плач Калахарі), яка побачила світ у 1984 році.

Книга стала національним та світовим бестселером, перекладена сімома мовами та нагороджена медаллю Джона Берроуза як краща книга року в галузі природознавства.

Авторка видала ще декілька природознавчих книжок:

  • «The Eye of the Elephant» (Око слона), яка побачила світ у 1992 році;

  • «Secrets of the Savanna» (Секрети Савани), яка вийшла друком у 2006 році.

Книги Делії Овенс були дійсно популярні у деяких колах, проте справжню популярність та визнання письменниця отримала після публікації дебютного художнього твору, роману «Там, де співають раки» (Where the Crawdads Sing) у 2018 році.

Станом на лютий 2022 року, книга 150 тижнів протрималася в списку бестселерів New York Times, шалений успіх книги сприяв її екранізації, однойменний фільм вийшов у прокат у 2022 році.

У книзі Делія Овенс вдало поєднує пригодницький сюжет з природними описами, глибокою емоційністю та темами самопізнання. Її творчість привертає увагу неповторною атмосферою і відвертістю у висвітленні складних життєвих ситуацій, пропонуємо поринути у світ її історії, купити книги Делії Овенс можна в інтернет-магазині Книгарня «Є».Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image