Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/chimamanda-ngozi-adichi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Чимаманда Нґозі Адічі - книги та біографія

Чимаманда Нґозі Адічі

Повне ім'я:Chimamanda Ngozi Adichie

Чимаманда Нґозі Адічі - сучасна нігерійська феміністична письменниця, поетка та лекторка, творам якої вдалося привернути світову увагу до сучасної африканської літератури.

Майбутня письменниця народилася 15 вересня 1977 року в містечку Енугу в родині службовців Університету Нігерії, згодом сама вивчала медицину в цьому ВНЗ, проте відчувши, що медицина - це не її пристрасть, переїхала до США. Здобувала освіту в Дрексельському університеті Філадельфії й Університеті Східного Коннектикуту, згодом здобула ступінь магістра в Університеті Джона Гопкінза в галузі літератури.

Перші серйозні кроки в письменстві Чимаманда Нґозі Адічі зробила у 1997 році, видавши поетичну збірку «Decisions», у майбутньому вона напише п'єсу «For Love of Biafra» та декілька оповідань.

Справжню популярність та визнання як письменниця Адічі здобула після виходу книги «Purple Hibiscus», яка побачила читачів у 2003 році й відразу була удостоєна Літературної премії «Оранж» й Літературної премії країн Співдружності.

Друга книга авторки, драматичний роман «Половина жовтого сонця» побачив читачів у 2006 році, впродовж декількох наступних років світ побачить й інші книги Чимаманди Нґозі Адічі:

Адічі відома своєю активною позицією в питаннях гендерної рівності та фемінізму, її виступ «We Should All Be Feminists» став основою для її однойменної збірки есеїв та лекції на ТЕD, вона є не лише видатною письменницею, але й впливовою громадською активісткою, яка своєю творчістю та діяльністю робить значний внесок у світову культуру й літературу.

Переглянути асортимент та купити книги Чимаманди Нґозі Адічі українсьькою мовою ви можете в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є» на сторінці нижче.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image